12:12 veya bunun gibi saat ikilemelerine anlam veriyorlar, sizde buna inanır mısınız?

12:12 veya bunun gibi saat ikilemelerine anlam veriyorlar, sizde buna inanır mısınız?

hayır bence böyle saat ikilemelerinin hiçbir anlamı yoktur

Çeşitli hurafeler var bunlarla ilgili rakamlar ve sayılar merdivan altından gemek gibi saçma sapan hurafe ve inançlar vardır doğru değil bunlara inanmak.

Hayır ben inanmıyorum çok saçma bir anlayış bence.

Böyle saat dilimlerinin anlamı olduğunu düşünmüyorum sadece 00:00 hariç yeni bir güne tam başlangıç ve ertesi günün bitişi tam 24 saat tamamlandığı için belki anlamı olabilir onun dışındakileri saçma buluyorum.

Böyle saatlerin nedense bir anlamı olduğuna inananlardanım ve bazen tam bu saat dakikalarda bana mesaj geliyor tam tesadüf diyemem yani dikkat edenler var belli ki.

böyle saatler bana bir anlam vermiyor

Bunlar insanlarin kendince uydurdugu safsatadan ibaretdir hic bir anlam ifade etmiyor bence

bana göre tamamen batıl inançtan farksızdır.

12:12 gibi saat ikilemelerine inanmam ben bazıları var. Özellikle bi ara gençlerle vardı. Böyle saçma bir inanış sosyal medya’da görüyordum. Saat şuan 01:01 veya 12:00 beni düşüyor. Yada bir dilek tut gibi.

böyle bir şey yoktur batıldır hurafedir dinimizce uygun değildir inanılmaması gerekmektedir ve bu na inanmayın kardeşim inanmayın yani günahtır haramdır Allaha şirk koşmaktır

bence çok saçma düşünsene 24 saat boyunca ayrı rakam olması ne ifade ediyor 23.23 13.13 çok saçma

Sevdiğin seni düşünüyor gibi anlamlar yükleniyor. Bence batıl bir inanış

Yok ben pek inanmıyorum. Böyle şeylere inanmadım asla ve inanasım da gelmiyor. Devir ilim ve bilim devri böyle şeyler bana boş geliyor çünkü. İnanmıyorum.

ben kesinlikle inanmıyorum bence batıl inançlarla bugüne gelmiştir

ben inanmıyorum ama inananlar vardır tabikide kimseye karışamayız