2.5 yaşındaki çocuğa sahipsiz pitbull saldırdı

2.5 yaşındaki çocuğa sahipsiz pitbull saldırdı sahibi aranıyor kız amelıyata alındı

Sahiptir değildir o sahibi kaçmıştır. Yazık günah o kadar tehlikeli köpeği insan içine çıkarmak ağzına kafes tak bari. Çocuğa üzüldüm umarım bir an önce iyileşir.

Üzüldüm çocuğa ya. Geçmiş olsun. Köpek korkusunu yenemez.

Üzüldüm çocuğa çok geçmiş olsun, gerçekten acaba o köpeğin yolda işi nedir?

geçmiş olsun çocuğa. İnşaallah ameliyatı iyi geçer. Pitbull normalde saldırgan değil ama insanlar bu hayvanları saldırgan yapıyor. Asıl tehlikeli olan bu.

Ah be yavrum ne kadar travmatik bir olay yaşamış küçük yaşında.
Anne ve babası neredeymiş kızın.
Akıl alınır gibi değil. Pitbull köpekleri gerçekten çok tehlikeliler.

Yazık çocuğa ya insallah sağ salim ameliyattan çıkar. Allah ailesine sabır versin çok zor ya.

Ankara‘da bir marketin önünde anneannesinin yanında duran 2.5 yaşındaki Bahar’a sahipsiz bir pitbull saldırmış. Bu tip saldırgan köpeklerin barınaklarda tutulması lazım. Yoksa böyle vahim olaylar oraya çıkıyor.

">
">

Allah korumuş çok daha büyük sorunlara yol açabilirdi, bu hayvanlar çok tehlikeli aslında toplanmalı bunlar.

Gerçekten böyle haberler görmek üzücü. Umarım çocuğun çok ciddi bir sorunu yoktur.

İnşallah kısa sürede toparlanır.Çok üzgünüm.Nasıl sahipsiz dolaştırıyorlar pitbulu barınağa koysalar ya,sokakta ne işi var?Böyle bir türüde sokakta dolaştırmanında bir anlamı yok.Çok geçmiş olsun canım benim,Allah acımış valla.

Sahipsiz ve ülkemizde yasaklı ırk listesinde olan canların devlet tarafından koruma altına alınması gerek. Dilerim güzel kızımızda travmaya yol açmaz.

Şimdi suçlu kim onu sokağa salan mı sokağa çıkmasına izin veren devlet mi belki o çocuk öldü belki de bundan sonraki hayatını sakat geçirecek bu konuda devleti kınıyorum sıkı bir denetim olsa böyle bişey olmazdı…

Pitbull un ülkemizde beslenmesinin cezası olmasının sebebi de saldırganlığa eğilimi olan bir cins oldukları için ve pitbull büyüten insanların çoğunun da köpekleri silah olarak kullandığını veya bu olay da olduğu gibi köpeği yönetemediklerini görebiliyoruz. Kesin kaçmıştır ceza yememek için o çocuğu ya parçalasaydı o köpek. Pitbulların ülkemizde sahiplerinden alınması lazım ülkemizde pitbull yetiştiren insanların %10’u anca pitbullu doğru eğitmeyi ve sahip çıkmayı biliyor.

Hayatı boyunca bu korkunç olayı hatırlayacak. Yetilkinler bile köpeklerden korkuyor ki pitbull cinsi köpekten bahsediyoruz. Allah acil şifalar versin. Umarım tez zamanda iyileşir.

Böyle olaylarda hem köpeklere hem de mağdurlara çok üzülüyorum. Neden yapıyorlar acaba.

Pitbull yetiştirmek yasak ama hiç kimse dinlemiyor ve bu tür olaylara yol açılıyor. Çok üzüldüm 2,5 yaşındaki bebeğin günahı neydi???

Çok geçmiş olsun çocuğa yazık olmuş çok üzüldüm allah ailesine sabır versin.

çok geçmiş olsun allah şifa versin

Aslında çok dost yanlısı olan bu köpek türünün saldırgan olması sahibini suçudur.