2 kilo 150 gram esrar ile yakalandılar

Sakarya-Samsun arası yolcu otobüsü ile uyuşturucu nakleden iki kişi terminalde 2 kilo 150 gram esrar ile yakalandı.

Umarım suçlulara gereken ceza verilir.

Umarım bu sefer gereken yapılır ve tutuklanıp cezalarını çekerler.

Bu esrar satanlara ağır bir ceza verilmesi gerekir.Bide insanları küçük yaştan ittibaren bilinçlendirme gerekir.

Bu esrar satanlara ağır bir ceza verilmesi gerekir.Bide insanları küçük yaştan ittibaren bilinçlendirme gerekir.

Bu kötü seyleri satanlara ağır bir ceza verilmesi gerekir.Bide insanları küçük yaştan ittibaren bilinçlendirme gerekir.

Bu kötü seyleri satanlara ağır bir ceza verilmesi gerekir bide insanları küçük yaştan ittibaren bilinçlendirme gerekir.

Bu kötü seyleri satanlara ağır bir ceza verilmesi gerekir bide insanları bilinçlendirme gerekir.

Bu kötü seyleri satanlara bir ceza verilmesi gerekir bide insanları bilinçlendirme gerekir.

Bu kötü seyleri satanlara bir ceza verilmesi gerekir ve insanları bilinçlendirmek gerekir.

Umarım en doğru cezayı alırlar. Çünkü gençlere kötü örnek oluyorlar. Yeni neslin böyle haberlerle büyümesi gelişmesi olgunlaşması nasıl olur bilemiyorum.

Umarım en doğru cezayı alırlar. Çünkü gençlere kötü örnek oluyorlar. Yeni neslin böyle haberlerle büyümesi gelişmesi olgunlaşması nasıl olur bilemiyorum.

Bu insanlar hiç akıllanmayacak , insan biraz haberleri izler akıllanır. Biraz olgunlaşır , ama bizim insanımızda öyle bir alışkanlık yok. Neyse hiç bişey diyemiyorum , haram en başta haram bir ürünü vücutlarında kanlarında dolaşıyor . Ne kadar kötü bir durum , Allah korusun ölme riskleri de var. Allah ıslah etsin hepimizi gerçekten ne diyeyim bilmiyorum bende . Yakalanıyor, yeni birileri ortaya çıkıyor döngü gibi.

Her şeyi geçtim kullanırken ölüm gibi bir risk var… İnsanlar hiç mi düşünmez kendilerini, ailelerini ? Yada onlardan temin edip kullanacak insanların canlarını ? Umalım ki caydırıcı cezalar bir an önce gelir de bu tarz haberler duymayız.

Bitmedi şu zehir tacirleri bitmedi. Zehirliyorlar milleti. Yazık ! yazık !

koronaya rağmen bu tür işlere devam diyorlar yani. İyi ki de yakalamışlar. Kim bilir kaç kişiyi zehirleyeceklerdi.