2 köpek kurtlara yem oldu

Ardahan’da aç kalan kurtlar köye indi.Kurt sürüsü iki köpeği parçaladılar.

yazık ya vallaha bak

yani bu kurtlar acıkınca niye buralara iniyor? gidin dağlarda bulun yemeğinizi abi. ne kadar iğrenç hayvanlar. belediyelerde zahmet edip onların girişlrini önlesinler. ayrıca toplamaya yeltensinler.

Bu kurtlar çok fena koyunlarda saldırınca da yarısını boğup bir tanesini yer çok vahşiler

Ne kadar üzücü bir durum.Sokak hayvanlarını evimize alıp onlara bir tas sıcak yemek ve su verebiliriz.Bunları yaparsak kimse kimseye yem olmaz.

Çok kötü bir durum olmuş gerçekten. Kurtların köye inmesi dahada kötü olmuş.

ay çok kötüü ya kıyamam ben o köpeklere çok üzüldüm :frowning:

Günümüzde artık hayvanlarda besin sıkıntısı çekiyor ve bu sebepten dolayı şehire kadar inmeye başalmışlar dünya şu an çok büyük kıtlık yaşıyor.

Aç kalan yabani hayvanlar tehlike saçabiliyor. Allah yardımcıları olsun öyle bir şeyle burun buruna gelen canlıların.

Malaesef bu kurtlar aç kalınca sadece köpek koyun değil kendi içlerinde ki zayıf halkayı bile yiyorlar. Bu kötü bir durum değiş doğa kanunu. Güçlü zayıfı yer!

Sadece kurtlar değil,aç kaldığı zaman doğada yaşamını sürdüren tüm hayvanlar şehire iniyor.Yarın bir gün aç kalan hayvanlar insanlara saldırdı haberini görmemek için,önlem alınması gerekiyor.

Aynen akşam video iedim çok üzüldüm maalesef 2 köpek kurtlar götürdü o kadar sese nasıl ev halkı çıkmadı dışarı çok ilginç

Bu köpekler aslında biraz da bu tür olayları engellemeleri için oralar da bulunuyorlar maalesef butür olaylar üzücü ama yalanıyor.

Aç ve yabani hayvanlar cidden çok tehlikeli olabiliyorlar . Bu yüzden sokaklara küçük de olsa yiyecek bırakmakta fayda var . Daha fenası da olabilir.

.Sokak hayvanlarını evimize alıp onlara bir tas sıcak yemek ve su verebiliriz.Bunları yaparsak kimse kimseye yem olmaz.

Zor gerçekten bazen vahşi hayvanlar böyle aç kalıp yiyecek bulmak ve avlanmak için yerleşim yerlerine kadar inebiliyorlar.

Çok kötü oldum ya.Kurt yada ayıların şehirlere inme durumları arttı.Bence bu işe yetkililer el atmalı.Halkın elinden bir şey gelmiyor çünkü.

Kurtlar açlıktan inip parçaladılar sanırım. Normal yaşam alanlarında aç kaldılar demek ki.