2 lira vermediği için sırtından bıçaklandı !

Bursa’da yaşanan olayda kendisinden 2 lira istenen Uğur M. Bu isteği yerine getirmeyince Cengiz Ö. Tarafından sırtından bıçaklandı.

O tinerciler insanların kabusu ya. Versen bir dert vermesen apayrı bir dert. Allah kimseyi onların eline düşürmesin. Hatta Allah hiç kimseyi o kötü yola düşürmesin yani. Çok kötü bir şey.

Yakalayacan ve direk idam edeceksin böylece bunlardan insanlar zarar görmez ve nesilleri tükenirler.

Böyle insanları toplumda asla barındırmayacak gereken en ağır cezayı vereceksin.

Ulan ne insanlar var akıl yoksunu elindeki bıçağı satsa zaten o para çıkardı.

Bu kadar basit bir olayda bile bu oluyorsa vay halimize. Allah akıl fikir vermesini temenni ederim tezden.

Toplayıp kapatsınlar böylelerini,bunun çözümü bu toplumda huzur diye birşey kalmadı.

İnsanımız iyice delirdi. Toplu bir seansa gitmek hepimize farz oldu. Akıl karı işler değil bunlar.

millet delirmiş artık. 2 tl için neler yapıyorlar anlamadım…

Allah yardımcımız olsun böyle olaylar daha ne kadar devam edecek bilmiyorum ama pek iyi yerlere gitmiyoruz

Hayatın bi değeri kalmamış 2 tl için bir kişi hayatını kaybediyor

ne bu insanlar aklı yok cidden boyle bişey için insan buçaklanır mı cidden nerde yaşıyoruz anlamadım gitti.

Bunu yapan kişinin aklının yerinde olduğunu sanmıyorum . Büyük saçmalık olmuş.

bursa ve çevre illeri gerçekten böyle insanlarla dolu tabiki bunlara insan denebilirse Allah ailesine sabır versin yapanların cezasını versin

Bunu yapan kişinin psikolojisinin yerinde olmadığı açık ve net.Ayıptır yazıktır.

Eğer ülkemizde 2 lira için cinayet işleniyor ise ülkemizin gerçekten sıkıntısı büyük demektir.

2 tl vermedi diye adam bıçaklanmış ise gerçekten çok yazık olmuş. Gelecek nereye gidiyor Allah bilir.

Bu zamanda birilerini öldürmek çok kolay oldu.2 TL için bir insanın hayatı sonlandı.

insan hayatı bu kadar değersiz olamaz gerçekten ülkemizin geleceğini hiç güzel görmüyorum umarım yanılıyorumdur.

bunlar çok saçma şeyler neden yani…