2 polis aracının kaza yapmasına sebep olan avukat

Yanında eşi, bebek bakıcısı ve çocuklarıyla alkollü bir şekilde aracıyla yasağa rağmen sokağa çıkmasıyla peşine takılan polislere kovalamaca yaşattı ve 2 adet polis aracının kaza yapmasına sebep oldu. Polislere özgürlüğünün kısıtlandığını söylen avukata polis memuru “1 polis ekibinin ve 2 trafik polisinin kaza yapmasına sebep oldun. Dua et seni arkandan delik deşik etmediler” dedi.

Hem alkollü hem yasakta dışarı çıkmış olmaları zaten yasak ve yapılmaması gereken bir hareket. Hem suçlu hem güçlü olsa dedikleri bu olsa gerek. Kısıtlama herkese var. Ve uyulması gerek.

al işte şaşırdık mı ? hayır tabiki. Hem suçlu hem güçlü acilen ehliyetine süresiz el koyulması lazım okkalı bir de ceza kesilsin bak o zaman bir daha aklından geçiriyor mu böyle saçmalıkları

Bu insan artıkları kendilerini küçüklükten belli etmiştir zaten bunlar için ayrı bir eğitim yeri olması lazım. Bu tarz kural tanımazlar adalet karşısında ne tür ahlaksızlıklar yapmışlardır bilemeyiz. Çok üzücü bir durum

Böyle insanlara en fazla cezai yaptırım uygulayacaksın.Başka insanların hayatlarınada zarar vermekte.

Bir avukat nasıl sadece kendinin değil çocuklarını eşini dahi böyle riskli ve kanunsuz bir şekilde dışarı çıkarabilir. Avukatlık ehliyetine el konulması gerek bence.

avukatın yaptığı yanlış ama polisin yaptığı açıklamada bir o kadar talihsiz

Avukat olacak kadar aklı var demek ki aklı başında ama alkol böyle bir şey işte veziri rezil ediyor. Kendi ailesini tehlikeye atıyor yetmezmiş gibi 2 polisin hayatıyla oynuyor yazık cidden. Haberi görenler gereken dersi alırlar umarım. Polislere de çok geçmiş olsun.

Meslek önemli değilmiş meğer cehalet her yerdeye bir örnek daha. Ailesine bunu nasıl yapabiliyor anlamıyorum. Fazla film izliyor bu insanlar.

Hayır madem naneyi yedin. Yakalanacaksın. Bunun kaçarı yok. Çocuğunu ve eşini neden korkulu bir olaya ve tehlikeye sürüklüyorsun onu anlamış değilim. Ne oldu daha da suça bulandın.

Hem yasak olmasına rağmen dışarıya çıkıyor hem de alkollü araba kullanıyor üstüne bir de zaten bu zor zamanlar da görevini yapmaya çalışan polislerimizin canını riske atıyor ! Umay gerekn cezayı alır ve meslekten uzaklaştırılır şahsen böyle bir avukata güvenmek istemem !

Anayasımızda ceza hukuku yeniden düzenlenmeli ve insanların huzurunu kaçıran kasti suç yapan kişilere daha ağır cezai yaptırım uygulanması lazım.
Bugün avrupa da suç oranının düşük olmasının sebebi yaptırımların ağır olmasından dolayıdır. Ülkemiz bu tür şeyleri haketmiyor.

bir kere bilinçsiz bir şey olduğunu düşünüyorum bu laflar biraz ayıp olmuş hem polisin de önüne geleni vurma gibi bı hakkı yoktur

bir kere bilinçsiz bir şey olduğunu düşünüyorum bu laflar biraz ayıp olmuş hem polisin de önüne geleni vurma gibi bı hakkı yoktur

Böyle insanları anlamıyorum. Kural ihlali yapmış. Bir de kazaya sebep olmuş. İnsan utanır. Bunun mesleği yaşı veya cinsiyeti fark etmiyor. İyi bir ceza almalı. Yoksa yeniden yapmaya devam eder.

Bu kişi hukuku temsil ediyor, böyle temsilcilerinde cezası ayrı olacak normal cezalardan ağır olmalı.

alkollü halde yasağa rağmen dışarı çıkıyorsun.Üstüne polislere laf yapıyorsun ayıp gerçekten.

Tekrar görüyoruz: içki bütün kötülüklerin anasıdır. Avukatın yaptığı ne kadar yanlışsa, polis memurunun avukata söylediği de bir o kadar yanlış bence.