21 aylık çocuğunu boğmayan çalışan anne gözaltına alındı.

21 aylık çocuğunu yastıkla boğmayan çalışan anne gözaltına alındı. 21 aylık çocuğunu yastıkla boğmaya çalışan vicdansız anne kızını boğarken çekmiş olduğu videoda “Bak böyle kurtulacağım işte. Böyle kurtulacağım. Öl, öl” diyerek kızının nefessiz kalarak korku dolu anlar yaşamasına neden olmuştur. Babanın şikayeti üzerine polis vicdansız anneyi gözaltına alarak çocuğu babaya teslim ettiler.

">

Böyle bir şeyi bir anne evladına nasıl yapabilir gerçekten aklım almıyor. Böyle insanlar gerçekten anne baba olmayı hak etmiyor. Küçücük bir yavrunun böyle bir acıya şiddete maruz kaldığına mı üzüleyim, yoksa annesiz kalacağına mı üzüleyim bilemiyorum.

Ya inanamıyorum ya bir de videoya çekmiş kadın. Ya madem istemiyorsun ne diye doğuruyorsun o sana emanet edilmiş bir can. Nasıl öldürmeye kalkarsın. Ağzıma geleni saymak istiyorum şuan o kadar sinirlendim ki. İsteyen bir evlat sahibi olmayı isteyen bir sürü anne varken bunlar anne olamasın ya o kadar büyük haksızlık ki bu. Hakkı olan gerçekten çok güzel evlat yetiştirebilecek insanların evladı yok bunlar bulmuş burumsamış. Umarım ömrün boyunca çekersin bu acıyı. Bir daha göremesin o güzel bebeği ve ona muhtaç kalsın.

Böyle insanlar nasıl anne oluyor inanamıyorum, gerçekten anne olmayı hakeden insanlar varken, bazı insanlar gerçekten şükretmesini bilmiyor. demek ki Allah insanı böyle sınıyor.

Bir anne evladının ayağı taşa değdiğinde kalbine hançer saplanmış gibi acı hisseder. Buna anne demek anneliğe hakaret etmiş oluruz, resmen bir canavar bir insan nasıl evladına böyle yapar. Herhalde ya psikolojik sorunları vardır ya da aklını yitirmiş veya vicdanını kaybetmiş, Çünkü aklı başında olan iğne ucu kadar vicdan kalbinde olan bir insan, değil evladına hiçbir canlıya böyle yapamaz.

Yazıklar olsun. Tamam, belki de o anne, çok zor bir çocukluk geçirmiştir. Belki de annenin hayatı, çocuk doğduktan sonra daha da zorlaşmıştır ama hiç bir gerekçe annenin bu muamelesini haklı kılamaz.

Allah ıslah etsin ne desem boş gerçekten böyle insanlarla aynı havayı solmak bile beni tiksindiriyor böyle insanların çocuk sahibi olması gerçekten üzücü.

Gerçekten diyecek çok şey var ama hiçbir işe yaramayacağını bilmek de insanı suskunlaştırıyor, söylesem, anlatsam ne olacak diye düşündürüyor maalesef. Bu tarz insanların hiç düşünmeden çocuk yapmalarına bu yüzden aşırı derecede karşıyım. Psikolojik tedavi görmesi gereken bir kadın nasıl bir bebekle baş başa bırakılabilir, evet bu kendi çocuğu olsa bile bırakılmamalıdır. O kadının psikolojisinin bozuk olduğunu birileri anlamak zorunda.(!) çünkü kendisi bunu asla anlayamayacak. Yazık gerçekten olan bebeğe oluyor… Allah herkese akıl fikir versin…

insanlarda vicdan kalmamış ne gibi bir duruma gelmiş olabilirsinde ki böyle canice birşey yapar insan çocuğuna. İnsanlar insanlıktan çıkmaya başladılar. Allah herkese vicdan merhamet versin bide kendi çocuğu.

ne kadar da vicdansızca yapılan bir hareket bu. herkes anne olmamalı ve herkes dünyaya çocuk getirmemeli. her doğuran da anne olamıyor ne yazık ki biraz vicdan, merhamet ve sorumluluk gereklidir. bunlar yoksa anne vasfı taşımıyor demektir insanlar. Allah akıl fikir versin. Böyle şeylerde yaşatmasın Rabbim.

Yazık ya gerçekten, psikolojisi bozuk bir kadın yüzünden olan küçücük bebeğe oluyor, madem bebeği bakmasını bilmiyorsun, niye dünyaya getirdin, ne suçu var küçücük çocuğun…

bu nasıl bir insan ya gerçekten inanamıyorum bu kadar kötü olunamaz birde bunu video çekiyor anneliğihiç hak etmiyorsun allah ıslah etsin.

Herkes anne baba olmamalı diye işte bundan dolayı diyoruz. Ama işte gel gelelim insanlar hala bilinçsiz bir şekilde üremeye devam ediyor. Bu sadist anne gibi anneler mi artmadı, katili , tecavüzcüsü mü artmadı… O anneyi de gözaltına almak yetmez. Önce psikolojik tedavi görmeli, sonra hapishaneye. Ayrıca hapishanelerimizde de Avrupa’daki bazı hapishaneler gibi oradakileri çalıştırmak için bir düzen oluşturulup o cezaevinin giderlerini karşılamalılar. Olmadı devlet kurumlarının giderleri için kullanılabilir oradan kazanılan ücretler.

Kesinlikle normal bir durum değil . Annenin büyük ihtimalle psikolojik sorunları var . İstemediğiniz çocuğu neden doğuruyorsunuz anlamıyorum .Çocuk istemiyorsanız yapmayın yani o bebeğin ne günahı var da sizin gibi aileye geliyor .Allah ıslah etsin.

Haberin başlığını okurken bile içim acıdı Şimdi eli öpülesi insanlar olan annelerimizle bu hanımefendi aynımı yani çocuk sahibi olmaya hazır değilsen eşine söyleyebilirdin insan evladının canını almaya nasıl kalkışabilir Devletimiz daha iyi bilir ve büyük ihtimalle zaten psikolojik durumuna bakılacaktır

Gerçekten inanılır gibi değil bir de videoya çekmiş kadın neden böyle bir şey yapmış Nasıl böyle bir psikolojiye bürünmüş aklım almıyor gerçekten herkes anne olamaz diye boşuna dememişler. O nasıl bu duruma geldi ona da çok üzülüyorum.

Böyle insanlar anne olmamalı bir de öz anne yazık gerçekten ne yaşamış acaba onu merak ettim bu hale gelmek zor çünkü psikolojik tedavi görmeli ve kurtulmali