22 Ülkeden Çin'e doğu Türkistan tepkisi. Listede Türkiye yok !

1 Milyon Müslüman Uygur Türkü kamplara kapatıldı Birleşmiş milletler insan halk komitesine 22 ülke bu zulmün durması için mektup yazarken 22 ülke içinde Türkiye veya her hangi bir Müslüman ülke yok.

Ne ara, ne için, kimler yüzünden milletçe, ümmetçe bu hale geldik? Belkide hep başka suçlular aradığımızdandır. Biz bu olan olaylar karşısında ne kadar masum kalıyoruz acaba.

Yok çünkü her hangi bir çıkarı bulunmuyordur. Kendi ırkımıza faydamız dokunmaz iken Arap ülkeleri için elimizi taşın altına sokmak manidar.

bunlar din ayrımı yapıyorlar.zaten türkiyenin ve müsliman ülkelerin bunları insandan saymaması lazım

Zaten Türkiyeyi kim seviyor ve istiyor ki bunlar da bizi çağırsın.Biz geliştikçe onların gözüne batıyoruz.

Zaten Türkiye yönetimi bu yanlışa vakti zamanında dur diyebilseydi bunlar olmazdı. Zamanında dur demedik şimdi bir sürü insan zulum görüyor.

Eveet tam sırası geldi. Türklüğü tamamen bıraktık. Yakında Arap İslam ülkesini kuracaklar. Ben Araplaşmadan nefret eden biriyim. Neden he neden böyle unuttunuz Türklüğü. Türklük Asyadır. Biz arapız. Osmanlı İmparatorluğu ile araplaşmışız.

Yanlış bir tutum. Keşke ülkemizde bu konuda Bi girişimde bulunsaymış. Umarım en kısa zamanda bu hata düzeltilir


Ak denizde İngiltere ortadoğuda ingiltere ve çin blogunda yer aldığı için Türkiyenin geopoltik denge oynayır zamanı geldiyinde Çine en böyük çatalı Türkiye atacak zaman yaklaşıyor