25.11.2021 ödeme kanıtı

SORHADİ sitesi açıldığından beri burada üyeyim başlarda da birçok kez ödeme aldım. Fakat düzenli olarak yaklaşık 1 yıldır her ay SORHADİ sitede ödeme alıyorum. Ve her ay da ödeme kanıtlarını paylaşmaya özen gösteriyorum. nedeni ise yeni gelen üyelerin kafasında hiçbir soru işareti kalmasın. gönül rahatlığı ile SORHADİ sitesine üye olup her ay düzenli olarak ödeme alabilir. Ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Insanın bilmedikleri Hiç aklına gelmedikleri konuları burada görüp, araştırarak bilgi sahibi olunabilir. Dışarıdan bakılınca Belki 50 TL az bir miktar gözükebilir. Fakat En azından öğrencilere bir harçlık olabilir veya bir kitap alınabilir.

Ayrıca bugüne kadar sorunsuz bir şekilde eksiksiz ödeme talebinde bulunan üyelerin ödemesini eksiksiz yapan yöneticimiz

@“Alshain”#1 teşekkür ederim. Her konuda bize yardımcı olan moderatörümüz @“Mecazi_bey”#13243'de yardımlarından dolayı teşekkür ederim:slight_smile:

25.11.2021 ödeme kanıtı:

">

Siz emeğinizin karşılığını alıyorsunuz ve sizin yazılarınızı okumaya gayret gösteriyorum. Adınızı gördüğümde aa hemen bakayım güzelce açıklamıştır diyorum ve gayet bilgilendirici yazılarınız var. Umarım katlanarak artar. Bizi de hep böyle güzelce bilgilendirirsiniz. :slight_smile: Emeğinize sağlık.

Sağolun, çok teşekkür ederim:slight_smile: sizde güzel içerikler çıkarıyorsunuz beğenerek okuyorum Darısı sizin başınıza:slight_smile:

Emeğinize sağlık, güle güle kullanın.

Sağolun hocam, Teşekkür ederim:slight_smile:

acn88 tebrik ederim güle güle harcayın daha yolun başındayım, henüz soru sorma hakkım bile yok. Ama sanırım ben asla para kazanamayacağım. 30a yakın soru cevaplıyorum ama içeride biriken para miktarını anlayamadım. Asıl kazanma işlemi soru sormaya başladıktan sonra mı oluyor hocam? Bakiyem hiç artmayacak gibi :grin:

Şevkim kırılsın asla istemiyorum. Pc başında durdugum süreyi değerlendirmek istiyorum ama benden olmaz mı bilemedim. Yorumunuzu merak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Ah benim gibi düşünen biri daha çıktı.:joy:

@“Dunya_92”#p1297055 buna bende sevindim :slight_smile:

Teşekkür ederim hocam Darısı sizin başınıza.

Estağfurullah hocam. “Neden benden bir şey olmaz” diyorsunuz. Elbette Her yazan kazanır. Uzun açıklayıcı ve en iyi cevap yazarsanız cevaplarını seçilirse bir cevap 3 aya kadar size kazanç sağlayacaktır. Fakat bu süre içinde her gün elinizden geldiği kadar aktif olup soru sormanız gerekiyor ve en iyi cevap yazmanız gerekir.

Yani en iyi cevap kolaydır desem yalan olur. Bazı konularda Hiçbir fikrim yoktur. araştırıyorum okuyorum özgünleştirmek için baya uğraş veriyorum.

Benim kazancım Birçok arkadaş çok merak ediyor:slight_smile:) gördüğünüz gibi sürekli aktifim uzun ve en iyi cevap yazmaya gayret gösteriyorum. sorularım ve cevaplarım görüntüledikçe pasif olarak kazancımız da fazlalaşıyor. Yani bunun mantığı budur başka bildiğin bir şey yoktur.

Ayrıca Silver üye seviyesine ulaşmışsın şu anda soru sorma hakkın da vardır.