3 gün 3 gece düğünü mü tercih edersiniz sade bir nikahı mı?

3 gün 3 gece düğünü mü tercih edersiniz sade bir nikahı mı? ve hangisi daha kolayınıza gelmektedir?

Elimde olsa vala 3 gun 3 gece değil 40 gün 40 gece düğün yapmak isterdim. :slight_smile:

3 gün 3 gece düğün tercih etmem yorucu olur bence 1 gece düğün yetmisti bize zaten:slight_smile:

sade bir nikah tercihim olurdu inan

Sade bir nikahı tercih ederim,3 gün 3 gece düğün yapıpta paraları boşa harcamaya gerek yok. :grinning:

Nikah olsun, yakın çevreden tanıdıklarımız gelsin yeter.

Ben düğün tercih ederim şahsen en iyisi öyle olmasi en güzeli sadr bi nikah istemem şahsen

1 Gün 1 gece düğün yeterli bence 3 gün gece düğün olması çok sade bir nikah düğünden önce olması gereklidir. Bende sade nikah ve üstüne düğün yapmayı düşünüyorum.

Sadece nikah tercihimdir. Hiç sevmem düğünleri

Eskiden olsa nikah yeterli diyebilirdim ama 4 yıllık evliyim şuan tekrar düğün yapmak isterdi…

Ben nikah isterim. Sadelikten yanayım. Karşı taraf düğün isterse kırmamak icin belki düşünürüm.

3 gün 3. Gece yaptım ben düğünümü hem de 2 kez yani 6 gün düğünüm olmuş oldu

3 gün 3 gece tercih ederim çünkü her kesi mutlu etmeye çalışırım her kes eğlenir tek gecede nikah olsa insanin canı sıkılır benim tavsiyem 3 gün 3 gece nikahh🤗

Ben sadece nikahı tercih ederim.Milleti eğlendirmek için o kadar para harcanmasını istemem.

Düğün bizim örf ve adetlerimizden ve ger genç kızın hayalidir ama şimdiki gençler artık nikahla yetiniyor.Bizim üç gün üç gece oldu gayette güzel oldu. Şimdi olsa yine düğünü tercih ederim.

Sade bir nikahı tercih ettim. Yaklaşık 20 dakikada bitti. Herkese tavsiye ederim. :slight_smile:

3 günde biraz abartı sanki . En iyisi 1 gün düğün eğlen oyna sonra kapanış .

ben sade bir nikah kıymam ama 3 gün 3 gece de çok fazla bir gece düğün yapılması yeterlidir

3 gün 3 gece düğününü yaşamak isterim. cunku bir kere evlenir insan ve ömür boyu hatıralarda ve zihinlerde yer edinmek cok mutlu eder beni.

aile yapıma uygun olan düğün tarzı 3 gün 3 gece düğün dür. Hem daha çok eyleniriz hemde aile bireyleri arası ilişkiler dahada gelişir diye düşünüyorum.