3 konteyner dolusu ekmek çöpte!

İstanbul Şişli bölgesinde birçok taze ekmek çöpte bulundu.

Allah ıslah etsin, ihtiyaç sahiplerine verseydiniz bari.

Gerçekten yazık. İnsanlık çok kötü durumda. Allah israf edenleri sevmez.

Gerçekten çok yazık. Binlerce aç insan veya hayvan varken çöpe atmak nedir ya? Hesabını nasıl ödeyeceksiniz öteki dünyada?

Yazık çok yazık.Bu kadar fazla sayıda aç insan varken ve böylesine zor günler yaşıyorken israf edilmesi ne söylenirki.Tok insan ac insanın halinden anlamıyor.İsrafı yapanlar Bir gün çöpe attığınız ekmeğe muhtaç olursanız belki o zaman anlarsınız…

O ekmeğe muhtaç olan o kadar çok insan varki ekmeği çöpe atanları rabbim ıslah eylesin.

Neden çöpe atarlar hiç anlamıyorum. O kadar aç insan var hayvan var birilerinin yüzünü güldürmek varken her şey kar zarar olarak düşünülmemeli.

Gerçekten çok yazık. Hem günah hem israf… Ülkede yapılan en büyük israf ekmek israfı sanırım bunu anlamadım bu haberden.

Sırf bu yüzden bile felakete uğrar insanoğlu yazık günah değil mi o ekmeklere kaç insan muhtaç haberleri var mı ?

Ekmek bizim için çok değerli, kutsal bir yiyecektir.Yere bile düşse öper başımıza koyar, bir değer atfederiz.İnsanın yiyemiyeceği bir durumda olsa bile, internette bir çok barınağın telefon numarası var.Bu kış gününde barınaklar aransa severek almaya gelirler.

Ekmek bizim için çok değerli, kutsal bir yiyecektir.Yere bile düşse öper başımıza koyar, bir değer atfederiz.İnsanın yiyemiyeceği bir durumda olsa bile, internette bir çok barınağın telefon numarası var.Bu kış gününde barınaklar aransa severek almaya gelirler.

İsraf hayatımız her yerinde hat safa da bende elimden geldiğince dikkat ediyorum ama önünü almak güç. Bilinçli olarak çevremizdekileri uyardığımızda ve onlara örnek olduğumuzda önünü alabiliriz.

Cidden yazık günah ya nasıl bir vicdan nasıl bir insaf bu hiç düşünmüyorlar mı o çöpleri atarken milletimiz hiç iyi bir yöne doğru gitmiyor gerçekten yazık.

Cidden yazık günah ya nasıl bir vicdan nasıl bir insaf bu hiç düşünmüyorlar mı o çöpleri atarken milletimiz hiç iyi bir yöne doğru gitmiyor gerçekten yazık.

Gerçekten biz gereğinden fazla israf ediyoruz. İsraf etmek yerine hayvanlara versek daha iyi olur.

Yazıklar olsun ya. Ekmek aslanın ağzında derlerdi ama bakıyorum şimdi aslan da aç. Birsürü muhtaç insan var nimet o çöpe atılır mı.

Yazıklar olsun ya. Ekmek aslanın ağzında derlerdi ama bakıyorum şimdi aslan da aç. Birsürü muhtaç insan var nimet o çöpe atılır mı.

Ekmeği çok fazla israf ediyoruz malesef keşke bunlar değerlendirebelceği bir özüm yolu geliştirilse

yazık ya. Vallahi yazık. Kaç ane taze ekmek alamayan, dünden kalan ekmekler daha uygun diye onları alan aile var. Atılacağına dağıtılsaydı keşke.

Yazık günah ya . İnsanlar ekmek bulamaz iken çok bulanlar veya çok alanlar ekmekleri çöpe döküyor.