4 katlı binada yangın!

Maltepe’de öğlen saatlerinde 4 katlı binada bilinmeyen sebeple yangın çıktı. Binadaki bazı kişiler kendilerini kurtardı, bazıları da balkonlarda yardım bekledi. Mahalleli itfaiyeyi hemen aradı. Aramalar sonucu hemen olay yerine gelen itfaiye apartmanda kalan 3 kişiye yara almadan kurtarmayı başardı.

Çok şükür kimsenin başına bir şey gelmeden sağ salim çıkmışlar. Allah yardımcıları olsun bu zor zamanlarda.

Yangının genelde altında her zaman için ihmaller yatar ya da dargınlıklar , iyi ki kimseye birşey olmamış .

Allah itfaiyecilerimize zeval vermesin sebebi bilinmeyen yangınların sıklığı çok artmakta toplumumuzu bu konu hakkında aydınlatmak gerek. Sonucunda hiç istenmeyen can kayıpları olabilmekte Allahtan bu olayda can kaybı yok.

Çok geçmiş olsun. Kimseye bir şey olmadan itfaiyeciler kurtarmış. Allah korumuş.

Son günlerde ne çok yangın haberi görüyoruz. Soba kullanımları da artıştaki önemli sebeplerden oluyor sanırım. Dikkatli olmak gerek. İtfaiyeler her zaman zamanında yetişemeyebiliyor. Neyseki bu haberde can kaybı olmamış.

Şükür kimseye bir şey olmadan kurtarılmış cana geleceğine mala gelsin diyelim herkese geçmiş olsun.

Kimseye bir şey olmamasına sevindim. Bu aynı zamanda itfaiyenin hızına bağlı olan bir şey. Çabuk gelmişler demek ki.

Çok geçmiş olsun. Allahtan kimseye bir şey olmadan sağ salim çıkabilmişler.

Rabbim bizi her türlü felaketlerden korusun kimsenin başına birşey gelmemesi tek tesellimiz.

gerçekten bu olaylar çok üzücü Allah yardımcıları olsun Allah ailelerine sabır versin

Allah’ım göstermesin böyle birşeyi neyseki Allah kurtarmış kimseyi birşey olmamış Allah yardımcıları olsun.

Allah kimseye yaşatmasın iyiki can kaybı yok olan mala olmuş .

Çok geçmiş olsun Allahtan itfaiye ekipleri hemen müdahale etmişte can kaybı yaşanmadan atlatmışlar.

Allah yar ve yardımcıları olsun inşAllah

Allah’a şükür kimseye bişey olmamış itfaiyeciler kurtarmışlar, çok korkutucu bir olay, durum çok geçmiş olsun.

En güzeli ölen kimsenin olmamasıdır, cana geleceğine mala gelsin daha iyidir, ayrıca devlet yardım eder umarım.

Geçmiş olsun.İtfaiyenin hemen yetişmesi sayesinde balkondaki insanlar da kurtulmuşlardır.

Herhangi bir can kaybı olmamasına sevindim. Umarım yangın nedeni de en kısa zamanda bulunur ona göre olası bir tehlikeye karşı gerekli önlemler alınır.

Çok geçmiş olsun. Hiç kimseye bir şey olmadan kurtarılması sevindirici bir haber. Cana geleceğine mala gelsin. Umarım maddi hasarları da fazla değildir.