5 aydır kayıp olan genç kız kaçakçılık operasyonunda yakalandı.

İzmir-Ödemiş’te gerçekleşen olayda akşam saatlerinde, polis tarafınca bir iş yerine düzenlenen operasyonda aylardır kayıp olarak aranan 17 yaşındaki gence rastlandı. Operasyon sırasında pek çok ruhsatsız olan silaha el kondu.

Kendi isteği ilemi yapıyordu bu işi yoksa zorlamı araştırma sonucu ortaya çıkar ancak.

Fikrimi söylemek istiyorum.
Şimdi ki genç kızları çok kandırıyorlar. Kendi isteği ile yapmamıştır. Zorla alıkonulup bu işlere yöneltilmiştir diye düşünüyorum. Operasyon da tutuklananlar hak ettikleri cezayı bulurlar diye düşünüyorum…

Gencecik kızları böyle kirli işlere alet ediyorlar.Bunu yapanlara gereken cezayı versinler.

acaba zorla olan bir şey yoksa isteyerek mi merak ettim. Bulunmuş oldu yakın zaman da çıkar ortaya.

Daha 17 yaşında kendi isteği ile yaptığını tahmin edemiyorum

Şimdiki genç kızlar kandırılmaya çok müsait. Beyinlerini yıkayıp güzel hayat vaadediyorlar sonrası zaten vasat. Umarım kendi isteği ile bunları yapmamıştır.

Yaşı çok küçük kandırıldı büyük ihtimalle yoksa aklı başında insan böyle işlere bulaşmaz birde yaşı küçük

Senin orda ne işin var küçük kız . Allah yardım etsin , yolunu şaşırtmasın kimseye .

Böyle yaşı küçük ve güzel olan kızları alıp kullanıyorlar kötü işlerde. Kızlar da para kazanmak için yapıyorlar genelde bu tür işleri.

yaşı çok küçük bence olay iyice araştırılmalı. Altında başka nedenler olabilir.

Bu olay çok yönlü bir olay haberin devamı haberden daha önemli allah ailesine yardım etsin.

Kandırılmış olabilir. Gencecik kıza nasıl aylardır ulaşılamıyor o da muamma ya neyse.**

Umarım iyidir ailesi çok mutlu olacak ve 17 yılda kayıp olması çok tuhaf ailesi polise gitmemiş mi acaba

Gencin bulunmasına sevindim ailesinin gözü aydın. 17 yaşındaki bi kişinin suça teşvik edilmesinde rıza aranmaz bence. Beynini yıkamışlardır kesin ne yazık ki bu şekilde kandırılarak kötü yollara düşen çok gencimiz var.

kandırılmış diye bir şey yok. insanlara akıl veriliyor ve bunu doğru şeylere kullanmak tamamen kendi irademzdir. gidip aileye nankörlük edip saçma sapan insanların peşinden kötülüklere gitmek tamamen salaklıktır. 17 değil 13 te olsa aklını kullanabilir. küçük değil. yine şu anda kurtarılabilir fakat 18 den sonra biraz zor.

Yazık şu gençlerin hallerine. Bu kızın ailesi kim bilir neler yaşadı, evlatlarını kaybettiklerinden bu yana geçen sürede.

Yaw işte bu sorun ebeveynler yüzünden öldü neden derseniz başında durup zamanında eve gel deselerdi böyle bı durum olmazdı

Yazık kız kardeşimizin ailesi kim bilir ne haldeydi,nasıl kandırdılar kim bilir.Bir sürüde silah yakalanmış Devletimizin operasyonları her zaman etkili oluyor.Operasyonda emeği geçen tüm polislerimizin emeğine sağlık.

Ülkemizde maalesef hukuksuzluk, gasp, hırsızlık, kanun dışı işler artıyor okuduğum haberleri göre, Allah yardımcımız olsun.