5G Teknolojisi hayatımızda ne gibi değişikliklere sebep olacak?

5G ile hayatımızda neler değişecek? Bize internet hızı haricinde ne faydası vardır.

">

Hayatımızdaki teknoloji hızını etkiler ve herşey daha hızlı ve kolay olacak bence :slight_smile:

cok daha hızlı ve cok az daha bekleme suresı olacagı ıcın zamandan tasarruf edebılecegız ve sanırım yakın zamanda hologram göruntulerde cıkacak telde konusurken hologram olarak karsımızda görebılırız neden olmasınkı :slight_smile:

5G teknolojisi hayatamızı hızlandırıcak. Örneğin aramaları, interneti. Mesela bir bankada işleminiz var artık 5G nin hızlı interneti sayesinde hızlıca çözülecektir.

Daha hızlı internet erişimi ve bununla beraber daha fazla GB kullanımı,daha yüksek fatura demek.

Çalıştığım şirkette IT müdürünün anlattığına göre 4G’ye göre kat ve kat hıxlı olacakmış fakat her 10 metrede bir baz istasyonu kurulması gerekiyormuş.

Bu teknolojiyle hayatımızda gerçekten çok büyük ve çok etkili bir hız oranını göreceğiz her defasında olduğu gibi daha hızlı ve bir öncekinden daha etkili Bir hıza kavuşmuş olacağız bu durumda teknolojinin hayatımıza bir kez daha nasıl etki yaptığını görmüş bulunmaktayız teknolojiarsın kayatımızın her anında mevcut olduğunuz hald Bir hıza kavuşmuş olacağız bu durumda teknolojinin hayatımıza bir kez daha nasıl etki yaptığını görmüş bulunmaktayız teknoloji artı hayatımızın her anında mevcut olduğunu bir kez daha görmekteyiz bu durum hayatımızda ciddi yönde etkileyecek ve oldukça sevindirecek bir haber. Umarız gelecekte daha çok ve daha hızlı hızlara ulaşabiliriz ve işlerimizi daha kolay halledebiliriz.

cok hızlı ve sorunsuz akışkan bir iletişim sürebileceğimiz bir yenı nesil teknoloji deneyimi olacak.

İndirme ve yükleme hızları acayip şekilde kısalacak. Otonom araçlar, akıllı ev sistemleri, sanal gerçeklik gibi alanlarda büyük gelişmeler olacak. Milisaniyelik gecikmelerle komutlar verilip yapılabilecek. Kısaca nesnelerin interneti dönem başlayacak.