7. kattan düşen Feyzanur hayatını kaybetti

">
Gaziantep'te yaşayan genç kız, yaşamakta olduğu binanın 7.katından düşerek yaşamını yitirdi. Genç kızın şüpheli ölümünün ardından soruşturma başlatıldı.

Allah rahmet eylesin!

allah rahmet eylesin

Allahım sen ailesine sen sabır ver.İnsanın içi yanıyor böyle haberleri görünce.

Çok acı bir durum gerçekten . Böyle insan ölmemeli . Bu bir cinayet ise gerekli kişiler cezasını çekmelidir.

Attığı tweet ve bu olayın olması çok garip. İncelenmesi gerek. Allah rahmet eylesin.

O dönem pek çok kadın kadın cinayetlerine kaza süsü verilmesinden dolayı bu tarz tweetler attılar. Bunu yazan bir kişinin ölümünün kaza olduğunu asla düşünmüyorum. Kim bilir neye kurban gitti kızcağız. Umarım en kısa sürede olay aydınlatılır.

Allah rahmet eylesin. Umarım altından daha kötü bir sebep çıkmaz. Tek temennim budur.

Bu yazdıkları güçlü bir delil teşkil etmese de aslında hayati muhtemel bir tehlikeye dalalet ettiği de ziyadesiyle aşikar. Bu aslında dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntı.

Eğer bir yerden atılırsam bunu kendim yapmamışımdır demişti. Allah rahmet eylesin

Çok üzücü bir durum.Kendine birşey olacağını resmen biliyor.Umarım daha dikkatli olunur.

İnanılır gibi değil, çok üzücü. Bunu birisi yaptıysa bulunsun. Allah rahmet eylesin.

İnanılır gibi değil, çok üzücü. Bunu kim yaptıysa bulunsun. Allah rahmet eylesin.

Enteresan bir ölüm daha. Allah ailesine kalanlarına sabırlar ihsan etsin. Ölümün her türlüsü acıdır.

Allah rahmet eylesin.neden bu değişmeler arttı acaba ailelerin ilgisizliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Allah rahmet eylesin. İntihar mi yoksa yanlışlıklamı düşmüş ne olmuş detayı var mı?

Allah rahmet eylesin. İntihar mi yoksa yanlışlıklamı düşmüş ne olmuş detayı var mı?

ben aşağı atlamam demiş kıyamam ya nasıl sanki hissetmiş. mekanın cennet olsun güzel kız. bu yazıya dayanarak şimdi suçlu varsa da atmazlar içeri. olan senin gençliğine oldu.