8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Tüm Dünyada bugün kadınlar günü olarak kutlanıyor.

Hiç bir kadın cenneti bulmak için bir erkeğin cehennemine katlanmak zorunda değildir.

Kadınlar günü kutlu olsun…

Kadın annemiz, kadın kız kardeşimiz, kadın eşimiz kısaca kadın her şeyimiz. Kadınların ölmediği, üzülmediği, kırılıp incinmediği güzel yarınlara ümitle bakmak istiyorum. Tüm güzel kadınlarımızın, nur yüzlü annelerimizin, şehit olan kadınlarımızın, şehit annelerimizin, minicik elleriyle geleceği mükemmelleştirecek olan kızlarımızın… Kadın olarak dünyaya gelmiş herkesin DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN.:bouquet:

Maalesef ki her gün şiddete, hakarete, saygısızlığa, hor görülmeye ve cinayete uğramasına rağmen değerinin bugün hatırladığı tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun.
Huzurla, korkmadan, şiddet görmeden her günü kadınlar günü olarak yaşadığımız günlerin gelmesi dileğiyle…

Bir kadın olarak söylemek istiyorum ki insallah bu kadın cinayetleri bir an önce biter. İnsallah daha fazla kadının canı yanmadan son bulur. Çünkü bir yanda kadın cinayet haberlerini görürken kadınlar günümüz kutlu olsun demek bana hiç samimi gelmiyor.

Kadına şiddetin olmadığı bir dünya dileğimiz.Bütün kadınların kadınlar günü kutlu olsun.

Kadınlarımızın baş tacı edildiği, sevildiği, incitilmediği, geri plana atılmadığı ve en önemlisi de yaşatıldığı bir dünya olsun…:bouquet:

Bu özel günde bile kadına şiddeti görüyoruz ne yazık ki. Kadınlar olarak tek istediğimiz insan gibi muamele sadece, insanlıktan nasibi almamış kişiler ayaklarının altında cennet bulunan kadınlara cehennemi yaşatıyor. Umarım kadina karşı şiddet son bulur ve 8 mart kadınlar gününü sevinçle kutlarız artik.

Kadın cinayetleri bittiğinde gerçekten bu günü mutlu bir şekilde kutlayabileceğiz.

Bir gün değil her gün kadınlarımızın değeri bilinmesi dileğiyle. Tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun. Umarım kadın cinayetleri ve toplumsal eşitsizlik son bulur. Kadın varsa umut vardır hayat vardır.

Kadınlar bu dünyanın başına gelmiş en güzel varlıklardır bence. Tabi aralarında iyi olmayanları da olsa iyi olanları da var. Onların hepsinin kadınlar günü kutlu olsun.

Dünyada ki bütün kadınların kadınlar günü kutlu olsun. İnşallah bütün kadınların daha iyi daha güzel günleri zamanları olur.

Kadınlar günü kutlu olsun , umarım kadınlara yönelik olan bütün kötü şeyler sona erer .

Kadınlar günü kutlu olsun herkesin o zaman.Kadın cinayetlerinin azalması ümidiyle.

Ablam ve annem başta olmak üzere tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun. Umarım değerinizi asla eskitemezler.

Kadın insandır, erkek insanoğlu

Tüm kadınların Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Teşekkür ederim kendi adıma. İnşallah bundan sonra kadın cinayetleri azalır yoksa içimize sinmiyor.

Bugün de bile bir yerlerde şiddete uğraşan kadınlar büyük ihtimalle vardır. Erkeklerin düzeldiği, ve şiddetin bitmesini diliyorum.

keşke kadınlar gününü kutlamak yerine kadın cinayetlerinin tamamını çözebilsek keşke hiçbir kadın ölmesi evladından ailesinden ayrılması bunun çözümünü bulmalıyız.

Tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun ama bu sefer yas tutuyoruz , bu dönemlerde haberlerde o kadar kadına yönelik şiddet , cinayet haberleri var ki , ne diyeceğimizi bilemiyoruz , kadınlar yalnızca yılda bir gün değil hergün el üstünde tutulmalı güzel sözler söylenmeli iltifatlar edilmeli , onları mutlu etmek için elden gelen herşey yapılmalı , kadın bu dünya için çok önemlidir , ülkenin , toplumun , geleceğin , gelişmesi için kadına ihtiyaç vardır .