ABD ile Türkiye, Münbiç yol haritasının hızlandırılmış ve somut bir şekilde uygulanması konusunda anlaştı.

ABD ile Türkiye, Münbiç yol haritasının hızlandırılmış ve somut bir şekilde uygulanması konusunda anlaştı.

Amerika Birleşik Devletleri , Türkiye ile anlaşarak bir yola çıkıyor. Sonra ya geri dönüyor ya da dediklerinin tersi ortaya çıkıyor. Bu projede umarım Türkiye 'yi kandırmaz .

Sanırım haberi yandaş medyadan almıştınız. Anlaşılan o ki yine yalan, yanlış ve yönlendirici haberlerden biri. Halen daha anlaşma noktasında görüşmelerin sürdüğünü görüyoruz. Artık bu yandaş medya rezaletine bir son verilse de doğru haberleri alabilsek keşke. Kamuoyu haklı olduğu bir davada oy versin vermesin hükümetini destekleyecek bilince sahiptir. Bunun için asparagas haberler yapmaya gerek yoktur.

Türkiye amerikadan haber beklemeden oradaki teröristleri erkisiz hale getirerek o bölgeyi güvenli bölge haline getirmelidir. Amerika şimdiye kadar hep oyalama taktiği sürdürmüştür teşekkürler

Amerika kendi bir şey kazanmazsa asla hiç bir şeye evet demez.İnşallah iyi olur.

Her zamanki gibi Amerika Birleşik Devletleri, bizi oyalama politikasıyla kandırmaya çalışıyor.Devletimizin bir an önce sınır ötesi operasyonu’nu başlatması lazım

Düşmanı silahlandıran bir ülkeyle nasıl anlaşma yapılabiliyor? Biz mi onları ikna ettik yoksa onlar mı bizi ikna etti, orası tartışılır.

ABD nin bir planı vardır elbet .Suriye konusunda daha dikkatli olmamız gerek birçok şehit verdik sırf bu yer yüzünden.