Acun Ilıcalı Tosuncuğun belgeselini yapıyor!

Acun Ilıcalı Exxen platformunda yayınlamak üzere binlerce kişiyi dolandırıp kaçan Tosuncuğun belgeselini yapıyor!

Bunun belgeselini yapması ilginç bir fikir olmuş cidden ama izlenme oranı yüksek olur.

Bu kadar insanı kandırıp dolandıran ahlarını alan hayallerini ve umutlarını yıkan birinin belgeselini yapmak Gerçekten değişik bir fikir…

Eğer hayatım saçma diyorsan sakın deme çünkü Acunun bu yaptığı senin hayatından daha saçma

Yani bugün gördüğüm en saçma şey ne diye düşünüyordum ve bu haber önüme düştü. Başka bir şey söylemeye gerek yok. O kadar faydalı şey varken bu kadar boş… Neyse ya, üye olanlar düşünsün.

Daha dün sonuna kadar izledim şok geçirdim dolandırma yöntemleri o kadar akla mantığa yatmış ki insanlar inanmış adam gerçek çiftlik açmış sucuk ürettirmiş yeni şarküteriler açmış hatta açılış bile yapmış kampanyalar, yemekler…
İnsanların güvenini kazanmak içinde geri ödemeleri gerçekten yapmış tabi saadet zinciri bi yerden sonra patlak vermiş ödeme yapılmayınca insanlar şikayetçi olmuş savcı ifadeye çağırmış bu paranın kaynağı ne diye ? o zamanlarda 2016 darbesi vardı devletin kafası karışık tam o dönemde kuruluyor sessiz sedasız insanları kandırmaya başlıyor. Önceden fabrikanın bir köşesine bir tesis yapmış ekran kartlarıyla sanal para madencilik yapıyormuş gibi göstermiş kendini…
Araştırmış yasada sanal madencilik sanal parayla ilgili henüz yasa yok ceza yok yaptırım yok inandırmış herkesi ardından devam etmiş gittikçe işleri büyütmüş bir yandan da yurt dışına kaçma planları düşünmüş ,tasarlamış uruguay-paraguay-brezilya üçgeninde bir hayat sürüyor şuan 1 milyar TL ile lüks bir hayat sürüyor interpool adresini belirlemiş yakalanır mı bilinmez…

">

Kötü içeriği ve platformu sosyal medyada olay olunca izlenmek için içerik arıyor bence fazlası değil.

Güzel yapılırsa, insanların bilinçlenmesi açısından güzel bir içerik olur.İzlerim açıkçası.

Adam bunca insanı nasıl dolandırdı nasıl bu insanlar dolandırılmaya uygun oluyor anlamıyorum çok enteresan gerçekten.

umarım izleyenler insanlar da bir ders çıkarmıştır.Bu gibi dolandırıcılara inanmasın kimse.

bu belgeseli yapması güzel fikir hakkımızın bu tür dolandırıcılara kanmamaları lazım bu tür belgeseller halkımızı bilinçlendirmiş olur o yüzden bu belgesel fikri taktire şayan.

ben bilmiyorum ya dünya kötüyo gidiyo

Gerçekten bu kadar saçma bir şey yapacağı aklımın ucundan geçmezdi bu ne saçmalık ya bu insanın neden belgeselini yaparsın ki? Gerçekten saçma..

Belgesel içinde ne anlatılıyor bilmiyorum. Ama büyük ihtimalle bir farkındalık belgeselidir. Dolandırıcılığa karşı yapılmıştır ve insanları bilinçlendirmek için yapıldığını düşünüyorum…

Bana göre Exxendeki en ilgi çekici program olacak. Umarım bu tarz dolandırıcılık konularında bilgilendirici olur.

Bana göre Exxendeki en ilgi çekici program olacak. Umarım bu tarz dolandırıcılık konularında bilgilendirici olur.

Acun Ilıcalı artık her işe el atıyor. Biraz dursa mı acaba .Meydanın başka insanlara da ihtiyacı var.

İnşallah her şeyi iyi olur. İzleyicisi çok olacağını düşünüyorum. Exxen için çok iyi olacaktır.

çok aşırı saçma. bunlar insanları daha çok teşvik eder. adam platform kurdu ve içinde yayınlanabilecek en saçma şeyleri bulunduruyor. ben çok fazla izleneceğini düşünmüyorum ve inşallah ta izlenmez.