Adamın ağzına telefon soktu

">

Sokak röportajı sırasında bir kişi, Türkiye’deki ekonomik durum konuşulurken kendisinden telefonunu göstermesini istediği bir adamın ağzına telefon soktu.

Güleyim mi aglayımmı bilemedim. Yazık adama ama bu telefon muhabbetini açanlara yapılmak isteneni yapmış adam.Umarim kimse bir daha çıkar bakim telefonunu demez.

direkt olarak güldüm. bazılarına tamda yapmak istedigim şeyi yapmış. ama bence bilinçli yapılmış birşey değildir.

Millet çıldırmış durumda. Gerçekten bu olaya insan Gülsem mi üzülsem mi arasında kalıyor. Ne yapacağını şaşırmışlar Allah ıslah etsin.

Son zamanlarda bu dayılara röportajlarda çok rastlanıyordu. Artık onlarda kasti yapmaya başladılar. Cidden bunun olacağı belliydi yani. Yine de üzücü bir durum fakat olacağı buydu.

Çok güzel yapmış. Videonun devamında adam pişkin pişkin gülmeye devam ediyordu. Bu insanlar hiç bir şeyden anlamaz.

Böyle insanların zaten günün birinde dayak yemeye başlayacağı belliydi. Elbette şiddeti desteklemiyorum ama bu insanlar gerçekten laftan anlamıyor. Millet zaten bin bir derdin içinde debelenip dururken bir de bu uyuz insanlara denk gelince patlayabiliyor. İyi olmuş.

sadece başlığı okumuşum adam gayet de bilinçli yapmış helal olsun vallahi ama okudukça gülüyorum :slight_smile:

Bir zaman sonra gercekten hem yeni nesil hemde eski nesil olarak nerde ne yapacağımızı bilemez olduk.

Yani sonunda olacağı buydu diyeceğim ama üzücü bir durum . Yine de öyle olmamasını isterdim , çünkü her röportaj da bir telefon konusu dönüyor ve bu çok anlamsız .

Bu haberi okuduğum zaman, gülerken üzülebildiğimi keşfettim :rofl:

Birçok gencin yapmak istediği şeyi yapmış.

Artık telefon muhabbetini açmazlar umarım.

Yemin ederim fırsatını bulsam benimde yapmak istediğim sey. Belkide su hayattaki tek lüksümüz eğer telefon lüks ise oda birtek telefonumuz.Ama şu yaşlıların cebinizde telefon var kaç para kaç para diye devamlı söylenmeleri normal herkesin sinirini tavan yapıyor.

Telefonla ekonomik durumun ne alakası var hiç anlayamıyorum. Onların zamanında da tel olsaydı eminim ki en en iyisini isterlerdi. e napalım siz onu yaşadınız diye biz de mi yaşayalım? Ya en basitinden liseye götürsek sadece matematik dersinden sorumlusunuz yada türkçe dersinden sorumlusunuz desek bu ne be diye krize girerler. Diğer dersleri saymadım bile. Sonra okumuyorsunuz. Okuyana iyi maaşlı iş istiyor diye ezikliyor. Ya adam ömrünün en güzel yıllarını ders çalışarak harcamış elbette herşeyin en güzelini isteyecek. Niye okumuş bu çocuklar? Yanlız bu olaydan sonra yine elbette zamane gençleri terbiyesiz ve saygısız diye yaftalanacak. Ama gençler biliyor ki haklılar. ve herkes biliyor haklı olduklarını. Herşeyin en iyisini hak ediyorlar. Avrupa gençlerini görüyorlar çünkü. Onların zamanındaki gibi bihaber değiller herşeyden. Bide bişi diyim mi kendi zamanlarında Almanyaya işçi gidip zengin dönen kendi yaşıtlarını da kıskanıyor bunlar. O yüzden bunların gençlerin telefonuna takıntıları.

Yakında hastanelerin acilleri telefon yutturulan hastalarla dolmaz umarım :rofl:

Acaba bilgisayarlar hakkında konusursalar adamın ağzına ne sokacak işte Türkiye’nin mizahı

hiç hoş şeyler değil. ne olursa olsun herkesin önünde yapılmaması lazımdı. ben hiç tasnif etmedim.

Belki yerinde bir davranış olmuş ama herkesin içinde adamın ağzına telefon sokması hiç hoş bir davranış değil bence…

bu davranışın ülkemizdeki dayıların çıkar telefonu demesinden kaynaklandığını düşünüyorum ve ne kadar durum böyle olsa bile kötü bir davranış olduğunu söyliyebilirim

Gerçekten farklı farklı haberler görmeye ve şaşırmaya devam ediyoruz.Neden böyle bişey yapmış ki.:thinking: