Adana’da kedileri zehirlediler: 25 kediden 17’si yaşamını yitirdi

Sitede yaşayan 25 kediyi besleyen Yaşat, sabah saatlerinde içlerinden birinin rahatsızlandığını fark ederek veterinere götürdü. Tedavi sonrası siteye dönen Yaşat, diğerlerinin de yerde yattığını görünce hemen veterineri aradı. Ancak müdahaleye rağmen kedilerin çoğu kurtarılamadı

Bu nasıl bir vicdan. İnsan bu canlara nasıl kıyabilir. Böyle insanların psikolojik olarak tedavi edilmesi lazım. Bu kişiler çok tehlikeli.

Bu nasıl bir vicdan nasıl bir merhamettir ya bir insan zehirliyor öldürmek için başka bir insan onları kurtarmak için çabalıyor. Neden zehirlendiler acaba ne zararı vardı ki o kedilerinde zehirleme ihtiyacı duydu. Kedileri kurtarmaya çalışan kişiyi tebrik ederim. İnsanlık daha ölmemiş hepimize kanıtlamış oldu.

Kedi,köpek ve tüm sokak hayvanları zehirleniyor.Hayvanların acı çekerek,ölmelerini izlemek mi hoşlarına mı gidiyor anlayamıyorum ve anlayabileceğimi sanmıyorum….Kedilerimizi zehirleyenlere,söyleyeceklerim…Kedilere bakan,karınlarını doyuran kişinin çektiği üzüntüyü ve kedilerin çektikleri acıyı yaşayın…

İnsanlar neden başka canlara zarar veriyorlar ki .o kedinin size ne zararı var. Kendi halinde hayvan saldırmaz bir şey yapmaz.

Bazı insanlar var sokak hayvanları için çabalıyor. Ve bazı insanlar var ki İnsan demek istemediğim cani varlıklar bundan neden rahatsız oluyor ?

hayvanların canına kıymak kader insanlar Canileşmiş ne istiyorsunuz o hayvanlardan yardım etmiyorsunuz bari katletmeyin. Allah o hayvanların vebalini onlara bırakmaz.

Hayvanlara yapılan bu işkence ölümlerin son bulmasını istiyoruz.Bir canlının canını almak bu kadar kolay olmamalı ve yapanlara en ağır cezalar verilmelidir.

Vicdandan yoksun insanlar . Böyle yapınca ellerine ne geçiyor anlamıyorum . Kim yaptıysa iyi bir ceza verilmeli . Çok tehlikeli bu insanlar .

Bu haberleri duyunca çok üzülüyorum. Hayır, o hayvanların ne zararı vardı sana. O hayvanlar yerine o zehirleyen kişi gitseymiş keşke bu dünyadan.

İnsanlara yaptıkları zulüm yetmiyor hayvanların üzerine de saldırıyorlar artık. Hayvan diyoruz ama hayvanın bile öylelerinden üstün onuru var.

Allah’tanda korkmuyor bu vicdansızlar nasıl yapıyorlar bu günahsız hayvanlara yazık ya bizim insanımız artık psikopatlaşmaya başladı. Hayvanlara artık hayvan hakları yasası ne zaman yürürlüğe girecekse merak ediyorum. Para cezasıyla yetinmemeli artık. Bu konuya el atılması lazım hemde hızlı bir şekilde…

Kedi gibi belkide doğadaki en masum bir varlıktan ne istediniz, aklım almıyor.Bu kişilerin bir an bulunup tutuklanmaları ve ceza almaları gerekli.

bunları yapanların beyinleri nasıl çalışıyor merak ediyorum açıkcası :thinking: büyük ihtimal her birinin psikolojik sorunu vardır

Şimdi susuyor o masumlar ama ahirette tek tek alacaklar senden haklarını. Dile gelip konuştuklarında kimin olduğunu söyleyecekler. Kimse o vicdan yoksunu merhametsiz inşallah haklarını ödeyemeden ölmez,sürünürsün.

Bazen küfür etmek bile boş kalıyor insanın içi derin bir nefret kaplıyor . Çok yazık çok ne ara böyle vicdansız olabildik

Yazıklar olsun size onlarda canlı değilmi be allahsızlar bunlar alahından korkmayan insanlar ahirette bu kediler dile geldiğinde bunların hesabını soracaklar o canilerden.

Gönderiyi prosedür gereği beğendim, niye kedi gibi kibar sokakların perileri olan hayvanları zehirliyorlar bunu yapanlar vicdansızın teki.

Yazıklar olsun gerçekten çok yazık bu hayvanlardan ne alıp veremediğiniz var anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum…

Kimseye zararı olmayan sessiz sakin canlılar kim ne ister ki bunun adı caniliktir.