Adıyaman'da renk değiştiren ve UFO olduğu düşünülen bir cisme rastlandı

Adıyaman'daki vatandaşlar gökyüzünde renk değiştiren bir cisim gördüklerini söyledi. Vatandaşların resmini çektiği ne olduğu tanımlanamayan bu cisim etrafına renk saçmaktaydı.
image">image

Bu habere ben de sosyal medyada rastlamıştım. Bu tuhaf şeyler gerçekten neyin nesi hiçbir fikrim yok. Hemen uzaylı diye de atlamamak lazım. Bir çeşit dron olabilir. (O değil de 2020’nin sonuna doğru geliyoruz ve ben ciddi ciddi bir uzaylı teması bekliyorum.)

Böyle haberlere çokça sık rastlar olduk artık gerçektende evrende bizden başka varlıkların olduğuna daha fazla inanmaya başladım.

Bu tür haberleri çok fazla duymaya başladık bu aralar gerçekten ilginç bir durum gerçekten ama insanın da ilgisini ve dikkatini çekiyor bu başlıklar cidden.

Çok garip bir görüntüymüş. Ama evren kim bilir daha ne bilinmezliklerle doludur.

Ben ufonun varligina inanan bir kisiyim ancak bu haberin dogruluguna inanmiyorum.

Bu tarz haberler ara ara çıkıyor. Daha sonra başka bir sebebi ortaya mutlaka çıkıyor.

Bu görünen şey başka bir şey de olabilir. Bizim böyle haberlerimiz genelde ‘ufoya benzetilen şey tava çıktı’ gibi açıklamalarla son buluyor.