Aklınızda asla çıkmayan bir film

Unutamadığınız,aklınızdan çıkmayan bir film? Ve nedeni.

Valla aklımdan çıkmayan bir sürü film var.Sürekli film izlerim.Saymakla bitiremem.Saymasam daha iyi:slight_smile:

2 ay önce izlediğim The Prestige filmi.
Muazzam bir senaryosu vardı ve sonunu tahmin edebilsem de filmde verilen mesaj beni benden aldı. Kaliteli bir başyapıt kesinlikle.

Turbo filmi gerçekten çok güzel bir filmdi herkese tavsiye ederim izlediğim günden beri aklımdan çıkmaz.

Dabbe filminin serilerinin hiçbir aklımdan çıkmıyor hepsi çok başarılı ve bir o kadar da korkunç

Am I Hacker

Efsane bir hacker filmi izlemeyenler varsa yani etkilendiğim en güzel harika film izlemenizi kesinklikle tavsiye ederim.

@Casper#57022 evet yesil yol filimini asla unutmam

Korku filmleri genelde benim aklımdan çıkmaz. Bununla beraber benim rüyalarıma kadar da gelebilir açıkçası. Bu da normal bir şeydir sanırım.

EN IYI LERI YESIL CAM GERISI HIKAYE

Venom 2. Kez izledim yine bi tom hardy seveni olarak bayılarak izledim film zaten bilim kurgu en sevdiğim ama birde üstüne mimikleriyle sevdiğim biri olunca aklımdan ister istemez çıkmıyor

“Son samuray” bu filmi kac kere izledim bilmiyorum, aklımda mükemmel iz bırakmıştır. Türk filmleri arasında ise, " Aşk tutulması" asla unutamam. Fenerli olmam ile alakası var mi bilmiyorum ama aklımda iz bırakmış .

Neden bilmiyorum ama Godzilla filmini asla unutamıyorum. Harry potter serisini de asla unutamam . Defalarca izlememe rağmen halâ aynı heyecanla ilk defa izliyormuşçasına izlerim sıkılmadan :relaxed:

Yaklaşık 6 ay önce “Öldüren Sis” diye bir film izledim. Film normal bir gerilim filmi, bir özelliği yok ancak sonuna bu kadar şaşırdığım ve etkilendiğim başka bir film yoktur. Tam anlamıyla ağzım açık kaldı, film bittiğinde eşimle birbirimize bakakaldık.

@mertyigitt01#58664 efsaneyim

Şeytanın avukatı al paçino serisinden konu olarak kapsamlı bir yapım psikolojik ve gerilim.

Şizofren olan bir matematik profesörünün hayatını anlatan Akıl oyunlar diye bir filim çok etkileyici bir o kadarda güzel bir film herkese tavsiye ederim.

Brave hearth. Rastgele kanalları gezdiğim yerde başına denk gelmiştim ve izlemiştim. Gerçekten çok etkileyici bir film, herkese tavsiye ederim. Sonradan da öğrendim ki zaten çeşitli ödüller almış bir film imiş.

Titanik filmindeki Jack ve Rosse un el ele tutuşup geminin battığı sahne unutulmaz bir sahneydi benim için.

Fight Club, kesinlikle muhteşem bir film.

Sizi çok etkileyen çok sevdiğiniz bir film var mı? Hala hatırladığınız?