Akşener'in Okçuluk Vakfı iddiasına Bilal Erdoğan'dan yanıt

Akşener’in ‘okçuluk Vakfı’ iddiasına Bilal Erdoğan’dan yanıt: “kendimizi zor tutuyoruz”. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

Valla bu ülkede herşey olabilir. Ben onu da bekliyorum. Siyasete çok girmeden yorumlarsak eğer ülkede herşey parayla dönmeye başladı. Ve rant için herşeyi yapıyorlar.

Okçuluk çok da gerekli olan bir şey değil erdoğan iyi şey söylememiş.

ülkede herşeyi tehdide bağladılar iyice. Şuan ki kriz de okçuluk vakfına neden para gitsin Meral Hanım haklı eleştiride bulunmuş . Bilal bey ne diyeceğini bilememiş …

Bir insanın üzerine bir topluluğun üzerine bu kadar gidilmez Sayın Bilal Erdoğan’ ın ne his ettiğini anlaya biliyorum. Kurmuş olduğu her vakfı her faaliyeti sanki dolandırmak maksadı ile kurduğu düşüncesi artık şizofrenik seviyeye ulaştı.

Okçuluk bahane paralar şahane yazık. Bu ülkenin vatandaşlarının vergileri ile neler neler dönüyor.

benim kuzenlerimin hepsi şuan okçular tekkesinde eğitim alıyorlar büyük kuzen ordaki hocayla evlenecek seneye bu sene söz kestiler vede oradaki hoca bu sene polis oldu ne hikmetse garip gerçekten insanlar 2 yıl okuyorlar 2 yıl boyunca 1 yıl KPSS’ye hazırlanıyorlar ama kazanamıyorlar ama okçular vakfının cesur ve güçlü hocaları saniyesinde kazanıyor onları tebrik ediyorum gerçekten bazı şeylerin çalışıp çabalasan da olamayacağını dünyada adalet olmadığını bize gösterdikleri için onlar olmasa devlette dönen işlerin farkına varamayacağız hiç olmasın böyle neden atanamıyoruz sorusuna bir cevap buluyoruz dimi :grinning: