Aldatan koca neden eşine geri döner?

Aldatan koca neden karısını boşamak istemez? Aldatan kocanın karısından ayrılmak istememesinin nedenleri nelerdir?

Çünkü o aldatan erkekler aldatmayı kaçamak olarak görüyorlar. Evlilikle cinselliği ayrı görüyorlar. Evde kurulu düzen, garanti bir kadın varken bırakmak istemiyorlar.

Aldattıktan sonra genelde pişman oluyorlar ve boşanmak istemiyorlar . Ya zaten evli bir adamla birliktelik yaşayan biri , başka bir gün başka biriyle de bir birliktelik yaşayabilir . Aldatan erkek aldattığı kişiye zaten güvenmez ama eşine karşı öyle değildir ve onu kaybetmek istemez .

Sadece bir heyecan olsun diye aldattığı için boşanmak istemez. Sevmiş olsaydı yeni bir aşka yelken açsaydı boşanmak isterdi.
Düzeni bozulmasın diye boşanmaz.

Ders almıştır. Bir daha yapmaz diye bir düşünceye girilirse ayrılmak istemez. Bir daha yapmayacağına inanır şans verir bırakmak istemez.

Bence sadece heves uğruna gitmistir .değişiklik için karısını seviyordur yada hep hayatımda bulunsun istiyordur .tutsak ediyordur resmen.kafasına gore gezsin hemede sen hayatımda ol gibi

Pişman olur. Ama artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Karaktersizlik olarak görüyorum

aldatan eşler boşanmak istemezler çünkü eşindeki alıştığı ortamı evini alışkanlıklarını hizmetini bırakmak düzeni bozulsun istemez

Başka birisini bulamamıştır veya illaki bir çıkarı vardır. Yoksa kolay kolay geri dönmezler.

Böyle insanları Allah uzak tutsun herkesten. Gerçekten zor yaşamadan bilemeyiz tabii. Aldatıyorsa boşanmasını da bilmeli. Kimse aldatılmaya katlanmak zorunda değil.

Tekrar aldatmak için yani inanmayın buna

Hata yaptıklarını anlarlar,ama artık çok geçtir…

Aklı başına gelir, saçmaladığının farkına varır. Zamanın da kıymetini bilmediği ne varsa aklı başına gelince mumla arar fakat bazı şeylerin geri dönüşü olmaz. Orta da kalır.

Genelde evliliği sadece yuva olarak görüp cinselliği başka yerde aradıkları için bu durum oluyor.

Bu durumu hiç anlamış değilim madem aldatıyorsun o zaman sonuçlarına da katlanacaksın iki tarafı da sağlamda tutmak istiyor .

Aldatan erkekler genelde aldattıkları kişi ile anlaşamadığından dolayı eşlerine dönerler.Gidenler geri gelir kimisi özlediği için kimisi üzdüğünü fark edip vicdanını rahatlatmak için geri döner.

Özellikle geri kalmış erkekler birçok kadınla görüşmenin kendini daha erkek yaptığını düşündüğünden kadın skoru tutarlar. Fakat aradıklarını bulamayınca pişman olunca tabi geri dönerler.

Aldatan koca boşanmak istemez çünkü kendine göre, anlık değişiklikler yaşamak istemiştir ve bir kaç günlük bir ilişki için evliliği ve yıllarca kurulu düzeni bozmayı düşünmez.

Yaptığının hatanın farkına vardığı için olabilir. Ama döndüğünde geri kabul edilir mi hayır.

sevilmek kolay rastlanan bir durum değildir. İnsan er geç sevildiği kişiyle irtibata geçer. Hele ki sevilmeme duygusunu tatıp sevilmenjn değerini anladıktan sonra pişmanlık duyulur.