Aleyna Çakır'ın katilinin hesabı hacklendi!

Aleyna Çakır öldürmekle suçlanan ümitcan uygun’un hesabı hacklendi çok sayıda kadının çıplak fotoğraf gönderdiği ortaya çıktı ve iğrenç bazı sohbetler ifşalandı !
Bu vicdansız herifin hâlâ dışarıda olması beni çok üzüyor.

Bu dünyada adalet olmasada diğer dünyada var umarım bir an önce hapse atılır. Rabim böyle insanları karşımıza çıkarmasın amin.

Daha vahim olan durum, onlarca kız bu şahsa özel görüntülerini, mahrem bölgelerini paylaşmış içinde evli kadınlar bile var. Neye isyan edeceğimi şaşıyorum bazen öyle durum.

Hesabının hacklenmesi değil hapise atılması duymak istediğimiz haberler ama nerde…

Gerekli cezanın verilmesi daha iyi olurdu. Elini kolunu sallayarak dışarıda geziyor bu kişi.

Bir de hackleyene ceza yağdırırlar. Kim bilir neler neler çıkar. Elde edilen delliler hukuk dışı olduğu için de yasal olarak delil olmaz yani. Ne çıkacaktı ki o facebook sayfasından başka.

zaten bir sürü şiddet videosu varken hala dışarda. pislik biri olduğuda çok belli. gerçekten hala nasıl dışarıda olur…

Boyle adamlar bazilarinin hosuna neden gdiyor anlamiyorum🤔

Böyle iğrenç zihniyetli insanların dışarıda olup , suçsuz insanların hapiste olması çok adaletsiz. Öyle bir katilin hesabından başka tür resimler beklenmezdi zaten.

İdam cezası geri gelmeli diye düşünmüyor değilim bazen. Bu insanlar ile aynı havayı bile solumak istemiyorum.

İnstagram’da bir sayfanın mesajları ifşa etmesiyle öğrendiğim olay. Bir kadın olarak değerimizin bu kadar düşürülmesi beni dehşete düşürdü. İnsanların cinsel yaşamlarını ya da cinsel isteklerini sorgulamak ya da yadırgamak niyetinde değilim ama bunu da yaşamanın belli bir adabı kuralı olmalı. Bir kadının cinayetinde şüpheleri ardında bırakıp elini kolunu sallayarak gezen birine de mahremiyetinizi paylaşmazsınız. Diyelim ki öldürdüğüne inanmıyorsunuz bir kadına şiddet uygulayan bir zavallıyı tatmin etmeyin ya da onun isteklerinizi karşılamasına izin vermeyin.

bu karaktersiz de ne buluyor bu kadınlar anlamadım.Bir kadını öldürmekle suçlanan şahıs var ortada ama kızlar hala özel görüntülerini atıyor.Cinsel bir şeyler yaşayabilirsiniz ama bu karaktersizle değil ya.Katil olmakla suçlanan bir kişiye siz nasıl güvenip mahremiyetinizi sunarsınız yazık gerçekten.Bu karaktersize özel fotoğraflarını,videolarını atanların aklında şüphe duyarım nasıl güvenebiliyorsunuz.Bu fotoğraf ve video atanların için de evli hatta doğum yapmış kadın bile var.Ne kadar rezil ve bilinçsiz insanlarımız var.Hatta Müge Anlı ekibini bile öldürmekle tehtid ediyor bu şahıs.Sen hangi cesaretle tehdit edersin.Zamanında Süleyman Soylu içinde tehditvari konuşmuştu.Bu kişiye güvenip her yerini atan kadınların başına bir şey gelse kimse yanlarında durmak istemez.Biraz da olsa haklılar.Hakkında katil haberi çıkan birine güvenmek deli cesaretidir.Canlı yayında kadını döv yine ceza alma,katil olmakla suçlan yine ceza alma nerde bu adelet derim ben.Hadi katil değil diyelim nedem şiddetten ceza almadı,tehtid etmeden ceza almadı bu şahıs.SON KEZ DİYORUM KİME GÜVENECEĞİNİZİ İYİ SEÇİN YOKSA SİZ DE BU TARZ HABERLERDE OLABİLİRSİNİZ.

Gördüm bu haberi. İğrenç mesajlar var. Umarım adalet yerini bulur da cezasını çeker.

çok kötü ya çok neden bu kişiye hala mesaj gönderirsin ki adam katil işte anlamıyor musunuz keşke insanlarımız biraz daha akıllı olsa böyle kişilere ilgi duymasa.

Nasıl kadınlar var anlayamıyorum gerçekten bunca şey çıktı adamın hakkında hala ona ulaşmaya çalışıyorlar, hoşlanıyorlar anlam veremiyorum …

Olan yine hep kadınlara oluyor. Giden canlar kadınlardan gidiyor. Umarım bu kişi artık serbest dolaşamaz dışarda.

Bunun ne faydası var ki. Kadın öldü sonuçta geri mi gelecek o can. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Suçlu mu suçsuz mu hukuk kararı verecek ama somut delillerinde iyice kontrol edilmesi gerekiyor.

O ekran görüntülerini görünce insanın psikolojisi bozuluyor. Bu kişinin tüm bu pisliklerine rağmen dışarıda olmasının yanı sıra katil iddialarına ve canlı yayında sevgilisini döverek bayıltmasına rağmen kızların o kişiyle konuşmaları insanı daha da kahreden bir durum. Burada sadece bu ahlaksızın değil kadınların da suçu var. Kadınların düzgün erkeklerle ilişki kurmak yerine bunun gibi ipsiz sopsuz ahlaksızlarla ilişki kurmaları oldukça ironik bir durum.

Gerçekten bir insanın canına nasıl kıyıyolar. O katilin bir an önce tutuklanması dileğiyle