Alhan kalp abisine aort kapağı ameliyatı yaptı

Alhan kalp abisine aort kapağı ameliyatı yaptı.Ameliyat öncesi duygusal anlar yaşandı.Dr.Alhan ameliyatın başarılı geçtiğini söyledi

Normalde aile içi doktorların duygusal davranmaları gereköesiylr ameliyat ettirmezler. Kimi yerde seyretmesi bile yasaktır. Ama ameliyatınyapan doktor Acıbadem’in ünlü profesörlerinden biri.

Allah kimsenin başına vermesin hem duygusal hem profesyonellik gerektiren bir iş tebrikler gerçekten Allahtan şifalar dilerim

tabiki kişi kim olursa olsun bu tarz hastanelik ameliyatlık durumlar yaşanmadan bilinmez arkadaşlar allah kimsrnin başına vermesin doktorların eline sağlık .

Allah şifa versin. Allah böyle başarılı doktorları başımızdan eksik etmesin. Aradaki bağında vermiş olduğu hisle daha bilinçli ve istekli bir şekilde yapılması elinden geleni yapmasıda ayrı bir mesele.

Ben aileden birinin ameliyata girmesine karşıyım. Ne olursa olsun aynı kan bağını taşıyorlar. Duygusal anlamda biraz da yoğunluk olabilir. Kimse sonuçta ameliyat masasında kendi kanından birini o şekilde görmek istemez ki kaldı ki kendisi ameliyat yapmış. Güzel geçmiş en azından. Allah bir daha yaşatmasın. Hiç kimseye de. Böyle doktorların kendi yakınlarının ameliyatlarında olduklarını yasak diye biliyordum.

Başarılı geçen ameliyatlar ve bir insanın sağlığının düzelmesinin umudunu gördükçe mutlu oluyorum

bu tarz ameliyatlar nasıl gerçekleşiyor başka bir doktor neden yapmadı tabi başarılı olmuş ayrıca doktorun ellerine sağlık baya duygudal olurdu iyikş birşey olamamış .