Alışveriş siteleri

İnternet üzerinden hangi alışveriş sitelerinden alışveriş yaparsınız?

Günümüz internet çağı olduğu için bir ihtiyacım olduğu zaman internet üzerinden alışveriş sitelerinnde alışverişimi yaparım. Bu sitelerin başında n11, hepsiburada ve gittigidiyor siteleri yer almaktadır.

Pek internet üzerinden alışveriş yapmayı sevmiyorum. Ama birkaç kez çok beğendiğim için trendyol sitesinden alışveriş yapmıştım. Şimdi de instagram sayfaları var takip ettiğim. Birkaç parça sipariş de oralardan vereceğim.

Çoğunlukla tercih ettiklerim hepsiburada, cimri, n11, trendyol, markafoni gibi sitelerdir.Nadir Sahaf da özellikle kitaplarım için kullandığım güzel bir site.

Ben en çok n11.com, teknosa, vatan, tekzen, kitap için kitap yurdu, idefix sitelerini kullanıyorum. Özellikle n11.com’dan çok memnunum istek ve şikayetlere çok hızlı cevap veriyorlar. Kıyafet alacaksam mağazaların kendi internet sitelerini de kullanabiliyorum

N11.com , hepsi burada ve sefamerve gibi sitelerden alışveriş yaptım daha hiçbiri de pişman etmedi ama garanti bu site süper de diyemem ne olacağı belli olmuyor internet sonuçta.

ben daha çok kitap alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyorum. onun dışında pek alışveriş yapmam pek. daha doğrusu yapmıyorum. ne bileyim siparişi ver, kargoyu bekle pek benim tarzım değil sanırım. mesela farmasinin üyesiyim ama hala arkadaşıma söylerim o kendi üyeliğinden girer siparişimi. ben daha sonradan alırım arkadaşımdan.

Kitap ve uçak bileti haricinde internetten alışveriş hiç yapmadım.

Bir şeyi görerek almak her zaman daha garanti.

Şimdiye kadar en çok alışveriş yaptığım siteler; hepsiburada.com, ebebek.com. n11.com
hepsiburada.com için Türkiye’nin Amazon’u dersek yanlış olmaz sanırım. Bu siteden telefon bile aldım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

dr ve hepsiburada beni tercih ettiğim sitelerdir çiçek sepetinide yanına ekleyebiliriz öteki sitelerden alışveriş yapmadım . Güvenirlik konusunda bu siteler iyi

Gitti gidiyor, hepsi burada, D&r den alışveriş yapıyorum

İnternet üzerinden pek alışveriş yapmıyorum çünkü güvenmiyorum.En güzeli görüp almak.

Günümüzde internet ortamında binlerce alışveriş sitesi bulunmaktadır, bunların açılmış olmalarından çok müşteriye verdiği güven önemlidir. hangi sektör olursa olsun internette ilk olan siteler halen ayakta iyi parçanın büyük bir payını almış durumdalar sonradan kurulan siteler ise onlar gibi olma çabasına girdiklerini görüyoruz, nihayetinde birkaç marka olmuş site dışında internette e-ticarette büyük paralar kazanan siteler olduğunu düşünmüyorum, çünkü az bütçeli belki de bütçesiz, hazır script ile kurulun e-ticaret siteleri sıfırdan yazılmış yeni bir algortima ile kurulan siteler kadar seo almaz ve yükselmezler, bu durumdan dolayı, n11, sahibinden.com ,gittigidiyor gibi siteler kadar popüler olmazlar, iş kuracak arkadaşlar bunları göz önüne alarak işe başlamalılar.

İnternetten en sık sipariş ettiğim şey kitap bugüne kadar.Telefonumu da internetten n11.Com dan almıştım.Kitapta Pelikan yayınevi teknoloji de daha çok n11.com u tercih ediyorum.

Son yedi yıldır alışveriş sitelerinin bir çoğunu severek kullanıyorum. Trendyol, Markafoni, Morhipo, Hepsiburada.Com, N11, İdefix, D&R, H&M, Zara gibi siteleri güvenle kullanıyorum.

İdefix, cimri , gittigidiyor da pekçok ürünü daha uygun fiyatlardan alabileceğiniz sitelerdir, özellikle cimri.

Günümüzde internetten alışveriş yapmak bir hayli yaygınlaştı.Gayette güvenilir alışverişler yapabiliyoruz.Güvenmediğiniz ilk defa gördüğünüz sitelerden uzak durun derim.Onun haricinde pek bir sorun olacağını sanmıyorum.

Genellikle ismin çok daha fazla duyulan alışveriş sitelerine güvenerek alışverişlerini yapıyorum.

Genelde iyi markaların internet sitelerin de alışveriş yapıyorum daha güvenli çünkü.

Günümüz de birebir alışverişi yavaş yavaş online sitelere bırakmaktadır, online siteden yapılan alışverişler de oldukça güvenli olup zaman kaybını da minimum değere düşürmektedir. Ancak alışveriş yaparken siteyi oldukça araştırılması gereklidir.