Alkollü sürücünün çarptığı bekçi şehit oldu

Küçükçekmece’de polisin dur ihtarına uymayan alkollü sürücü, bir bekçiye çarparak ayağını kaybetmesine nexen oldu. Durumunun ağır seyrettiği bilinen bekçiden şehit haberi geldi.
">

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun , acılı ailesine Allah sabır versin. Buna sebep olanda cezasını bulur umarım.

Şu alkol ne pislik bir şey ya sadece kendine değil herkese zararı var

Allah rahmet eylesin. Yine alkolün zararını gösteren örnek bir olay.

Alkol yine bir can daha aldı.Allah rahmet eylesin ve ailesine sabırlar versin.Buna sebep olan inşallah en ağır cezayı alır.

Bu bekçinin hiçbir suçu yok. Ve şuan ailesi ne durumda kim bilir. Gerçekten yazık.

Yazık ya gerçekten adam işini yapıyor dengesizin biri çıkıp gelip sana vuruyor Allah rahmet eylesin.

Alkolun yasaklanması gerek bence. Böyle gidirse daha çok can alıcak gibi duruyor.

Düşüncesiz insanların hayatına devam etmesi rahatsız edici. Alkol alma biri neden araba kullanır kendini düşünmüyorsun başkasını düşün

Allah rahmet eylesin. 1,55 promil alkollü çıkmış sürücü. Diğer bekçi de sanırım ayağını kaybetmiş. Cidden kelle koltuk çalışıyormuş bekçiler. Biber gazı kullandı diye soruşturma yiyen bekçiler bile var. Bekçi orada tam olarak ne yapabilir ki? İşte burada yetki uyuşmazlığı hep olacak.

Allah rahmet eylesin al işte yine alkolün zararı Allah boşuna haram kılmadı içiyorsan evde iç neden insanların hayatını riske atıyorsun ki

Bu bir kaza değil cinayettir. Alkolü kullanıyorsanız o direksiyonun başına oturmayın. Kimsenin yaşam hakkını elinden almaya kimsenin hakkı yok.

Alkollü araç kullanmanın cezasının daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Reflekslerini kullanmayan biri nasıl olur da araç kullanmaya kalkar? Merhuma Allahtan rahmet dilerim mekanı cennet olsun

Alkolün kötülüklerin anası olduğunu bilsek de hala böyle insanların bu şekilde araç kullanmaları insanın sinirini bozuyor. Allah rahmet eylesin.

Ölen kişiye Allah rahmet eylesin, Allah ailesine ve yakınlarına sabır versin. İnşallah çarpan kişide cezasını çeker.

Ah yaa. Gencecik bir hayat sorumsuz biri yüzünden yitip gitmiş. Allah geride kalanlara sabır versin. Diğeride umarım cezasını çeker. İçme şunu içtiysen arabaya binme bindiysende ye cezanı niye kaçıyorsun.

Allah nur içinde yatırsın. Alkol alan ve trafiğe çıkan insanlara ağır cezalar verilmeli. İnsan hayatı bu bir ailenin ocağına ateş düştü.

Allah rahmet eylesin, kalanlarına başı sağ olsun. Maalesef üzücü bir durum gel görki ateş düştüğü yeri yakıyor.

alkol kötülüklerin anasıdır. içmemek bu kadar zor değil. yararlı bir şey olduğu zaman kimse almaz ama kendine ve başkalarına zarar veren bir şey olduğunda üstüne atlıyor gençlik. yani cezasını çekmesini istiyorum. suçsuz günahsız insanların ölmesinden bıktım. bu kadar da olmaz yani ya.

Allah rahmet eylesin birisi kötülüklerin annası bir dier insan vatanımızın miletimizin çalışanı cok zor allah yakınlarına baş saglıgı versin