Alman aşısında sorun kalmadı!

Baka Koca, Alman aşısı anlaşmasının tamamlandığını ve Türkiye’ye geleceğini ifade etti.

Almanlar ne yaparsa düzgün yapar bence disiplinli doğrucu insanlar.

Umarım bu aşı etkili olur ve bir an önce vurulmaya başlanır. Başka ne diyebiliriz ki…

bir an önce başlanır ve normalleşmeye hızla dönülür umarım yoksa esnafın hali duman, nereye el atsan elinde kalıyor.

Alman aşısı ya da Çin aşısı pek birşey fark edeceğini düşünmüyorum,insanlar denek gibi kullanılmamalı.

artık aşılar gelsin de rahat etsek bizde.Bu aşılar vakaların azalmasına etki eder umarım

Alman aşısına güveniyorum. Umarım kısa sürede etkisi görülür. Hepimiz iyi oluruz

Umarım herkese iyi gelir ve hastalık çok çabuk biter. 2021 hep güzelliklerle geçsin.

Umarım yararlı olur gerçekten ve işe yarar diye umut ediyorum ve bir an önce bu şeyler biter diye umut ediyorum bu haberleri duymaya ihtiyacımız var artık gerçekten…

ya aşı vurulmak istiyorum hem korona virüsten korkuyorum ama bir yandan aşı olmak tanda korkuyorum şu an için kararsızım aşının yan etkisi olup olmadığını hiç birimiz bilmiyoruz gidişata göre bende karar vereceğim.

İnşallah Çin aşısı kadar yararlı bir aşıdır. Vatana millete inşallah hayırlısı olur ve bizi bu hastalıktan kurtarır.

Türkiye’ye gelecek de , herkese kalacak mı onu bilmiyorum . Umarım hepimiz için yararlı olur :slight_smile:

İnşallah bir an önce gelir ve şu belayı başımızdan sorunsuz bir şekilde alır gider.İnşallah bir an önce kurtuluruz artık.

İnşallah bir an önce gelir ve şu belayı başımızdan sorunsuz bir şekilde alır gider.İnşallah bir an önce kurtuluruz artık.

Aşının Türkiye’ye gelmesinin ardından birçok soru işareti de beraberinde geldi. Aşı etkili mi? Etkili olsa ne kadar etki edecek? Yan etkileri neler gibi. Umarım güzel olur her şey. Korona daha da yayılmadan biter.

Inşallah herkese yetecek kadar asi gelir ülkemize ve işallah herkese ücretsiz yapılır gerçekten herkesin parası yok sonucta

VİRÜSÜ ÇİN ÇIKARDI ÇİN AŞISI GETİRDİLER NE KADAR MANTIKLI BİLMEM AMA ALMAN AŞISI NE KADAR ETKİLİ VE MUTASYONA NE KADAR DİRENÇ GÖSTERİDİĞİ SORULDUĞUNDA YAPILAN AÇIKLAMA TÜM MUTASYONLARA ETKİ,Lİ OLDUĞU YÖNÜNDE İDİ BAKALIM YAPTIRABİLİRSEK GÖRÜCEZ. :slight_smile:

Bunu duymak beni çok mutlu etti çünkü Alman aşısı daha etkilidir diye düşünüyorum. Ayrıca bunu temin etmekte geç bile kaldık bence. Çin aşısının ucuz olduğu haberlerinden başka hiçbir şey duymuyoruz açıkçası.Ne başarısından ne de yan etkilerinden bahsediliyor. Fikir sahibi değiliz. Ne iyi ne de kötü diyebiliriz. Fakat Biontech aşısının başarısından çok haber duyuyoruz. Dünyanın gözü onda şu an.

Gelsin bakalım umarım işe yarar ve gerçekten ihtiyacı olan kişilere öncelik tanırlar .