Almanya'da kuş gribi skandalı!

Almanya’da kuş gribi sebebiyle** toplamda 62.000 ördek ile hindinin öldürülmesi kararı alındı.

yazık günah ya gerçek değilse eğer o kadar hayvana gerçekten yazık.

Korona vakalarımız , depremler , yangınlar derken bir de kuş gribi çıkmış. Binlerce hayvan pisi pisine ölecek yazık olmuş.

2021 seni ne umutla bekledik yapma lütfen bir pandemi daha kaldıramayız.

Daha korona bitmedi bir dur 2021. Sana çok umut bağladık.

Bu sefer bize gelmesin ya korona yetmiyormuş gibi bir de kuş gribiyle uğralmayalım

2020 2021 yılları bu depremler hastalıklar kötü olaylar hiç bitmeyecek mi ne zaman huzura kavuşacağız acaba merak içindeyim

Tıp alanında en gelişmiş ülkelerden birinde bu tür sağlık skandalı patlak verince insan ister istemez panikliyor ne olacak bizim halimiz diye.

Galiba ahiret yaklaşıyor bune böyle virüs grip kuraklık ardı arkası kesilmeyen cinayetler

Şimdi de kul gribini hortlatıyorlar tekrardan, var var birşeyler dönüyor bu dünyada.

okudum bu haberi hatta aynısını bende yapmıştım bundan habersiz :frowning: öncelikle olması gereken budur. onların ölmesi gerekiyor. bu kadar can gidecek ama korona gibi bir beladan sonra ne olacaksa nasıl tedbir alınacaksa öyle olsun.

eğer haber gerçek değilse ve o hayvanlar boşu boşuna öldürülüyorsa çok günah.

Ya o kadar hayvana yazık oluyor çok üzülüyorum. Bu ne ya virüsten geçilmiyor etraf.

o kadar hayvana yazık yaa hiç mi ilacı yoktur bişeyi yoktur istese insanlar herşeyi yapabilriler

Zamanında Türkiye’de de bütün kümes hayvanlarını telef etmek zorunda kalmıştık. Çok üzücü bir durum.