Almus'ta çıkarılan doğal taşlar büyüledi.

Tokat'ın Almus ilçesinde yaklaşık 50 milyon yılda oluşan doğal taşlar çıkarıldı. Doğal taşların ekonomiye kazandırılması planlanıyor. Bunun için Almus belediyesi taşları işlemek için bir atölye kuracak.

">

image">image

">

Elle yapılsa bu kadar güzel olmaz. Gerçekten çok güzel. Daha fazla varsa çıkarılmalı , ekonomiye kazandırılmalı.

Çok güzel doğal taşlar bulmuşlar iyi amaç için kullanılır taşlar çok iyi ve güzel oluşmuş

Harika bir fikir diye düşünüyorum. Taşlar harika görünüyor. Ülkem bir harika benim ya altından nice zenginlikler fışkırıyor. Bu zenginlikleri ülke lehine değerlendirmesi harika olur.

50 milyon yıl…Vay be…Belediyemizi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.Sadece tokat değil,Ülke ekonomimize katkısı olucağını düşünüyorum.Ayrıca taşlar gerçekten fazlasıyla güzel ve etkileyici görünüyorlar.Böyle tarihi yıllarda oluşan taşların fiyatları ne kadar olur tabi bilmiyorumda,kesinlikle sahip olabilmek isterdim.

Harika görünüyorlar gerçekten hepsi birbirinden büyüleyici güzellikteler. 50 milyon yılda oluşan bu nadide ve özel kaynakları güzel bir şekilde kullanabilmemizi umuyorum.

Şaheser gibiler gerçekten , bunlar doğanın güzellikleri .

Ülkemizin her yerinden ayrı bir güzellik çıkıyor maalesef biz kendi ülkemizi bilemiyoruz birgün umarım nesillerimiz bu değerleri anlarlar.

Doğal olarak olması ayrı güzel birşey.İnsan eli değimiş olsa bu kadar güzel olmazdı belkide.

ALLAH (cc) yarattığı mükemmel bir eser daha Türkiy’de çıkarılmayı bekliyen muazzam eserler ve ekonomiyi düzenleyecek doğal kaynaklar var ama nedense devletimiz çok pasif bu konularda o taşları bu gün konumaya alınmasa her şarta varım çalınıp başka bir ülkede satılır.

bir şey diyecem. taşlara aşık olunuyo mu? ben bayıldım bunlara. ya param olsa alırım o kadar beğendim ki keşke hediye edilse bana :frowning: Allahım çok güzeller

Taşlar şahane görünüyorlar. Ülkemizde böyle doğal cevherlerin olması gurur veriyor insana. Umarım çok güzel şekilde işlenip satışa sunulurlar.

Allah’ım bu nasıl bir güzellik. İşlemesine bile gerek yok ki. Koy gözünün önüne koy vitrine zaten bir sanat eseri.