Altın fiyatları yükselecek mi, düşecek mi?

Altın fiyatları yükselecek mi, düşecek mi?

Benim bu konudaki fikrim hayat gün geçtikçe pahlılaşıyor.Altın fiyatları yükselir bence.

Merkez Bankasının Aralık ayıyla ilgili yapacağı açıklamaya göre değişir, şu anda Aralık ayında da faiz indirimi sinyalleri var! Bir nevi dolar nereye altında oraya…

Altın da diğer yatırım araçlarından farklı sayılmaz ki… Topyekün artacaklar diye düşünüyorum.

Bence İdarenin ekonomik olarak “Acil Eylem planı” düzenlemesi gerek, hem de çok acil bir şekilde, bir şeyler yapılmalı, Altının düşeceği kanaatinde değilim,

Merkez Bankası’nın düşük faiz politikasından dolayı kur uzun bir süre daha da artmaya devam edecek bunu altın fiyatını etkilerden dolayı altına uzun bir süre fiyatını düşünceye pek görünmüyor

Altın fiyatları yükselecek mi düşecek mi?

image">image

• Şu anda altın fiyatları hızlı bir şekilde Yükseliştedir. çeyrek altın fiyatı 1100 Üzerinde satılıyor, gram altın ise şu anda 660 üzeri işlem görüyor. Fakat yılbaşına kadar da yükseleceğini tahmin ediyorum. ondan sonra düşecek mi kalkacak mı belli olmasa da yine Yükselişi gösteriyor, yani düşmesi pek mümkün olmayabilir, ancak fiyat sabit kalabilir veya az düşebilir. Bu sene her şeye zam geldiği gibi altın dolar her şeyi almış başını gidiyor.
  • Bu devirde artar düşmez. Düşse bile en fazla 50-100 düşer. Ekonomi gerçekten kötü durumda. Artık evlenene çeyrek bile takılamaz duruma gelindi. Önceden biriktiren köşeyi döndü.

Biz bilseydik zaten ona göre yatırım yapardık ama tahmini olarak Ocak ayına kadar yükselir sonra düşer her sene olduğu gibi

bir malın fiyatı ya da döviz aracı vs bir kere çıktığı zaman bir daha düştüğü zor görülür. düşecekse bile en az bir 5 6 yıl böyle gider gibime geliyor

Şuan Türkiye büyük bir ekonomik krizin içindedir. Altın dolar kuru piyasa her geçen gün çok daha artıyor. Ki benim fikrim şu süreçte altın düşmeyecektir bilakis yükselmeye devam eder.

TL yerin dibine girdiği böyle bir dönemde altının da diğer her şey gibi düşmeyeceği kesindir. TL’deki enflasyon ve değer kaybı arttıkça yükselmeye de devam eder. YTD

Her şeyin ateş pahası olduğu ülkemizde enflasyon inanılmaz arttı.İki haneli resmi açıklamanın iki katı pazar enflasyonu var. Her şeyin fiyatının arttığı ülkemizde altında devamlı artıyor. Ve altın fiyatıda artmaya devam edecek.

Altın fiyatının gün geçtikçe yükseleceğini düşünüyorum .Altın fiyatı düşüşe geçse bile bu belirli bir oranda olur . Şuan ki fiyattan fazla bir şey oynayacağını sanmam . O yüzden altın her zaman yatırımdır.

Artık insanlarda altının düşeceğine dair umut bile yok. Valla evlenenlere yazık oldu. Zamanında taktıkları altınları geri alamayacaklar. E haliyle artık kimse kimseye altın takmaz. Gerçi daha sonra evlenecek olanlarda aynı durumda onlarda boşa yapmış gibi oldu. Yazık.

bu pahalilikla yükselir biraz zor iner

benim düşüncem artacaktır mesala ben 2 ay önce bir tane çeyrek altın aldım 800 tl ye şimdi ise 1100 tl olmuş ve artmayada devam edeceğini düşünüyorum

Altın fiyatları saatten sonra düşmez ama ufak çaplı değişimlerle sabit kalma yolunda gidebilir. Uzun vadede elbette ki artacaktır.

Bu gidişata bakılırsa daha da yükselecek gibi. Bin tl ye dayandı gram altın.

şahsi fikrim yükselir çünki altın gördüğü yeri unutmaz