Altın son günlerde yükselişe geçti? Sizce bugünden sonra yatırım yapılmalı mı?

Altın son günlerde yükselişe geçti. Sizce bugünden sonra yatırım yapılmalı mı?

Altına her zaman için yatırım yapılır. Altının hiç birzaman uzun vadede degeri düşmez. Altına yatırım yapmayı düşünüyorsan, uzun vadeli düşünün. Altını alın ve birkaç yıl altını satmayın. Altın genelde yaz aylarında düğünler çok olmasından dolayı altının gramı yükselir. Altın kışın ise fazla bir yükseliş göstermez. Altın yazın çok yükselir. Altın alacaklar şuan altın alabilirler. Yazın altın çok yükselir. Altın hiç deger kaybetmez.

Altın her zaman uzun vadede kazandıran bir yatırımdır. Unutacağınız bir köşeye atacağınız para varsa bence hiç düşünmeden altın alıp kenara koymanızı tavisye ederim. Altın yazın nedense daha da yükseliyor şimdilerde biraz daha düşmesi gerekirdi ama tam tersi bir seyir izledi bunda küresel olarak Libya, Suriiye,İran ve tebiki de Amerikanın büyük payı var ayrıca savaş ekonomisi altına dayandırılır. Para ve her şey altına dönüştürülmeye çalışılır. Bu sebeple altın iyi bir yatırımdır.

Şuan son gelişen olaylardan ötürü altın fırlamış durumda. Bir de kış ayında bu kadar yükseliyor sa yaz ayında çok daha fazla yükselişe geçecek demektir. Altın yatırımı yaptığınızda zarar etmezsiniz. Tabii uzun vadede kazanmayı düşünüyorsanız.

altına insan istediği her zaman yatırım yapabilir benim şahsi düşünceme göre altın her zaman yükselişe geçecektir

Altın genelde yükseliyor, yüksek olduğu zamanlarda değil, düşük olduğu zamanlarda almak daha mantıklı.

Altına yatırım her daim kazandırır. Bence altın yatırım için en doğru seçenektir. Güncel siyasi olaylar altının fiyatına da yansıtmaktadır. Yaşananlar, altını yükselişe geçirmiştir.