Ani ruh değişimleri sounucunda berbat bir gün geçirdiğiniz oldu mu?

Anlık öfke patlamaları ya da sevinci mutluluğu en uçta yaşayarak sıradan bir gününüzü mahvettiğiniz oldu mu ? Bunun üstesinden nasıl gelinebilir ?

Nedensiz bir yere ruh değişikliği yaşamadım. Ancak yaşadıklarımdan dolayı anlık ruh değişimleri oluyor tabii ki. Bu durumlarda öfkeliysem, bir deniz kenarı ya da sakin bir ortama çıkıp uzun uzun derin nefesler almayı tercih ederim.

cok yasadim bir anda herseyi mahfettim telafisi zor ordu malesef gunlerce kus kalmak gibi mesela karsimdakini cok kirmak gibi mesela sakin olmak lazim sinir ani da agiza gelen seyleri soylemeden dusunmek lazim ama bu benim gibiler icin biraz zor malesef

Şükür öyle bir şey daha yaşamadım. Ama hayat işte ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin.

Evet çok neşeli bir şekilde uyanıp hadi yürüyüşe çıkalım dediğim bir anda çıktıktan sonra keyfim kaçabilir sürekli huysuzluk edip yanımdaki insanı da tavırlarımla uzebilirim.

evet oldu tabi ki. Gün içinde yaşadığım çeşitli şeylere bağlı olarak ruh halim de sürekli değişiyor bazen

bir gün mutluysam akşama mutsuz olduğum çok oldu ama mutsuz sinirliysem bu günlerce sürüyor bir turlu mutlu olamıyorum takıntılıyım sanırım ondan

Çok yaşadım sabah çarpıntıyla uyanma hiç olmucak birşeye sinirlenme

Evet oldu. İşyerindeki bütün günümü mahvetmiştim akşam olmak bilmedi bir türlü.

Bazı özel zamanlarda oluyor malesef. Aniden sinirlenip aniden sönebiliyorum ve günümü maf edebiliyorum.

Insan bazi günler uyanır uyanmaz kendini kötü hissedebiliyor. Bu durum tüm gününün kötü gitmesine ve tüm gün boyunca moralinizin bozuk olmasina sebep oluyor. Ne kadar gülmek istesekte bi anda modumuz değişiyor bu da karsimizdaki insanin yanlis anlamasina sebep olabiliyor. Sizin ruh halinizi bilmediginden

Ani ruh değişimleri olduğu gün bende maalesef o günüm berbat geçiyor.

Bazen olabilir yani çok kötü bi olay yaşarsanız tüm gününüz kötü geçebilir.

Vallahi ben aşırı dengesiz biriyim ve duygudan duyguya sürükleniyorum sürekli, sabah güneş açıyorum öğlen bulutlanıp akşama da sağanak yağışla dönüyorum :frowning:

O bende çok oluyor çok mutluyken aklınıza ufacık bir şeyin gelmesi gününüzün kötü geçmesine sebep doğuruyor

Anlık mod değişimlerim çok fazla oluyor. Bi düşünce bile bütün günümü mahvedebilir. Ani iniş ve çıkışlar insanı çok fazla yıpratıyor. Doğru karar vermekte çok zorlaşıyor. Ben ilgimi başka şeylere yönlendirerek bu olayı azaltmaya çalişiyorum.