Aniden gelen gülme krizi

Çok ciddi bir ortamda neden gülme krizi tutar? Sebepsiz yere kahkaha atmak hastalık belirtisi midir?

Bazen aniden geleb gülme krizleri olabiliyor. Gülünmeyecek ortamda bile bu krize girenleri görmüştüm.

Aniden gelen gülme krizleri, insan vücudu için büyük bir tehlikenin habercisi olabilir. Beyin tümörleri sadece kişide baş ağrısı yaparak belli olmaz. Bazen aniden gelen gülme krizleri beyin tümörünün habercisi olabilmektedir. Sık sık aniden gelen gülme krizlerine sahip olan bir kişinin doktora gitmesi ve doktor kontrolü altında bulunması daha mantıklıdır.

Aklına komik bir olay geldiğinde olur genellikle.Hastalık belirtisi değildir ama çevredekiler deli gözüyle bakabilir size

bu sürekli oluyorsa bir belirti olabilir ancak nadirense bişey olmaz diye düşünüyorum. ancak emin olmak için bence bir doktora görünüp aklındaki soru işaretlerinden kurtulabilirsin.

Gelince gülün.

Ay çok kötü bir durum. Ben yaşarım bu durumu.Herkes sana bakıyor kimi seninle birlikte gülmeye başlıyor,kimi öyle duruyor bakıyor durumu idrak etmeye çalışıyorlar.

Benim de öyle durumlarım olduğu olmuştur hele ki sinirlendiğim zaman gülerek siniri atarım yoksa rahatlayamam

Bazıların aklına geçmişten bir komik olay gelir güler. Ancak gülme krizininde kritik kalıcı rahatsızlığı var.

Yok bazen aklımıza öyle şeyler gelir ki gülmemek için zor dururuz. Anlık birseydir bu. Ama bizi çok komik bir duruma düşürebilir.

çok kez gelmişimdir bu durum ile karşı karşıya ve anlamsızca olması bile değişik geliyor :smiley:

Gülme krizleri insan olmanın en tatlı yanlarından biridir. Ben çok fazla gülme krizine giren bir insan değilim ancak öylesine çok güldüğümde kendimi çok daha iyi hissediyorum. Dakikalarca aralıksız gülmek saatlerce ağlamak gibi insanı iyileştiren bir şey. Bu açıdan bakıldığında yararları görülebilir. Öte yandan bazen çok ciddi ortamlarda da gülme krizi geliyor insana. Bu da zor ancak yine komik bir durum.

Bu durum sadece bana özel olmadığını biliyorum ama insanın doğasında vardır olur olmadık şeylere gülmesi.

Aniden bana gelir gülme krizi zor tutuyorum şuan gülmemek için.

Bu biraz insan beyninin oyunudur. Sinirlerin bozuldu deriz böyle bir durumda. Onun gibi bir şey.

Kesinlikle hastalık belirtisidir.Acilen psikiyatri, psikoloji, sosyoloji, etnografya ve müzik dallarından biri üzerinde seçim yapmalıdır.

Ciddi bir iş görüşmesinde, toplantılarda ve özellikle (benim için) sınavlarda. Çok komik birşey aklımıza gelir ve neyse ki kendimi güçlükle tutarak tebessümle geçiştiririm:slight_smile:

hastalik degildir ama icinden geldigi icin tutamama sorunudur sadece aslinda gulmek kahkaha atmak insana yakisir mutlu eder

Hastalık değildir ve lisede çok başıma gelen durumdu. Hocaların anormal hareketlerine gülerdik ve sonuçlarına da katlanırdık. Tabi çok ciddi ortamlarda gülmek bazen yanlış anlaşılmalara sebep oluyor.

Sürekli asla gülmem ve gülene deli derler. Gülmemin nedeni komik bir şey, bir mevzu, aklıma gelen herhangi bir şeyde gülerim. Sürekli gülen insanlarda bir hastalık belirtisi veya tanı olabilir.