Ankara'da Kadın Cinayeti!

Ankara’da bir şahıs, gündüz saatlerinde tartışma yaşadığı sevgilisini yol ortasında öldürdü.

Allah rahmet eylesin. İnsan öldürmek hele kadın öldürmek bu kadar kolay olmamalı. Varsa sıkıntın ayrıl yoluna git.

Allah rahmet eylesin, Allah ailesine, yakınlarına, arkadaşlarına sabır versin. Bunu yapan şahıs bulunur ve cezasını çeker inşallah, artık hiçbir kadın ölmesin kadına şiddete bitsin istiyoruz.

Yani bu turkiyede böyle anayasalar olduğu sürece insanlar ellerini kollarını sallayarak sokak ortasında kadın cinayetleri olmaya devam edicek

Adam öldürmek ne kolay oldu ya. Korkmuyor ki insanlar kolay olmasın. Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar dilerim. Bir insanı öldürmek neden bu kadar kolay. Toplum olarak çok fazla tahammülsüzlük yaşıyoruz. Kolay kolay insan öldürebiliyor insan

cani herifin teki ne diye sevdiğin insanı öldürürsün bu hayatta Ferhat’ı şirini duymadın mı ?
leyla ile mecnun gibi sevemedin mi ? Ne diye onun kılına zarar verirsin vicdansız sokak ortasında kafanı kesseler ancak içimiz ferahlıyacak.

Yol ortasında öldürülen bir kadın var ve o bölgede hiç mi “ADAM” yok kadına yardımcı olabilecek? Bunu engelleyebilecek? Bu ülkenin sonu nereye gidiyor? Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın zihniyeti zarar vermiyor mu? Veriyor. Her gün yüzlerce kadın vefat ediyor. Şiddete maruz kalıyor. Ama olayı gören hiçkimse engel olmuyor!!Allah rahmet eylesin. Katil olan şahsın da en ağır cezayı almasını temenni ederim.

ya şu gündem yazılarını 3 kelimeyle yazmayın. Nerde olmuş nasıl olmuş biraz detay yazın yahu

Şaşırdık mı? HAYIR! Ne isteniyor kadınlarımızdan gidin kendi pisliğinizde geberin. Bir şeyler yapılması gerekiliyor artık. Ne zaman el atılacak bu konuya.

Yine mi? Yani neler oluyor dünyaya. Nedir bu öfke, bu şiddet meraklılığı. Elinize hiçbir şey geçmiyor farkında mısınız?

SorHadi’de gündem bölümünde çoğu kadın cinayetlerine dayalı. Biz biter diye düşünüyoruz bir anne, bir can bu hayatı yaşayamadan gitmesin diye umuyoruz. Dualar ediyoruz ama gelin görün ki şu habere bak. Bir anne bir kadının da haberini okuduk. Allah Rahmet Eylesin… :disappointed:

Nasıl can almaya cesaret edebiliyorlar. Kadına şiddete caydırıcı ceza gelmedikçe bu kadına şiddet ve öldürmeler devam edicektir.

Kadın hakları, erkek hakları, hayvan hakları vs. şeklinde konuyu içinden çıkılmaz bir hale getiren toplumlarda manzara hep aynı, Kadın dövülmesine karşı biri olarak söylüyorum, kadınlar samimi iseler insan oldukları için hak talebinde bulunsunlar, bunun daha iyi sonuçları olacaktır. Yanı kadın hakları söylemi bir tuzak, erkek için de bizzat kadın için de, hakkın kadını, erkeği, hayvanı … olmaz.

Ayrıca toplumu eğitmeden ceza sistemini ağırlaştırırsan insanları delirtirsin ve bu suçları azaltmayacağı gibi katlayarak artıracaktır.

Cezalar caydırıcı olmazsa, bu tür haberler ne yazık ki eksik olmaz. Gercekten çok üzücü.

Allah rahmet eylesin. Bu kadın cinayetlerinin sonu ne zaman gelicek çok merak ediyorum, hiç birimizin can güvenliği yok, cezalar caydırıcı değil namusdu diyerek 3 5 senede kurtulabiliyolar böyle olmamalı caydırıcı cezalar olmasını istiyoruz.

Artık bu kadın cinayetlerindeki bitsin.Her gün bir kadın cinayeti artık bu durum değişmelidir.Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin. Katil de Allah’tan bulsun çünkü bu ülkenin adaleti kadın katillerine işlemiyor nedense.

Bu kadın cinayetlerinin bir sonu gelsin artık yeter.Devlet bir şey yapmalı, cezaları ağırlaştırmalı, caydırıcı olmalı.Ölen kadına Allah’tan rahmet diliyorum.O katilde en ağır ceza verilir umarım.