Ankara'da trafik levhalarına ateş açan kişi yakalandı.

Ankara’da yol kenarındaki trafik levhalarına pompalı tüfekle ateş açarak, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yiğithan D. (30) polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bu tarz durumlar sadece Adana’da değil pek çok ilimizde görülmektedir. Fakat Adana’nın adı çıkmış bikere

Bu davranışın dibinde hangi duygu hangi mantık yatıyor çok merak ediyorum. Pes yani.

İyiki yakalamışlar birde ceza verirler inşallah.Hiç işi yokmu zarar veriyor muş oraya-buraya,ne istiyormuş levhalardan.Yapacak işi yok heralde canı sıkılmış…

Kamu malına zarar vermek bu. Sorsan vatan millet Sakarya edebiyatı yaparlar. Hem devletin parası gidiyor hem de insanların o levhalardan yararlanma hakkını elinden alıyorsun. Ayrıca bu kadar kontrolsüz silahlanma da artık bitmeli. İlerleyen zamanlarda daha vahim durumlarla karşılaşabiliriz. Atış poligonları denen bir şey var. Atış talimi yapmak isteyen gitsin orada yapsın. Rezillikten başka bir şey değil.

Hava atmış adamcağız ama havası da kursağında kalmış maalesef. Polis amcaları bıraksın da tuttukları yerde su tabancasıyla nişan almayı öğrensin. Yazık yeni yeni alışıyor hava atmayı.

bu adamlar keyif içi n yapıyor ama hapishane’ye de girince gözyaşı döküyor.

Cezaların daha caydırıcı olması gerekir. İnsanların silah alabilmesi biraz daha zorlastırılmalı.

elleme geberse keske srefsiz bu vatanın ekmegini yiyo bide ustune usluk ates ediyp

Yani amaç nedir onu anlamıyorum. Ateş edince ne oluyor? O levhayı oradan söküp başkasını takacaklar. Vurunca oradan kaldırıp bir daha takmayacaklari anlamına gelmez. Allah akıl fikir versin ne yapacaklarını şaşırmışlar.

Acaba ne hissettide bunu yapma gereği duydu utanç verici bir şey

Trafik ışıklarının uzun süre olmasından kaynaklı yapmış olabilir ama ne olursa olsun devlet malına zarar verilmesi akıl ve mantığı almıyor.

bu kişilerin ne yazık’ki zamanında iyi bir eğitim alamadıkları için böyle olduklarını düşünüyorum,daha iyi bir eğitimle iyi bir yerlere gelebilirlerdi.

İnsanların bu kadar canavlaştığını görmek gelecek nesillerin durumunun kötü olacağını gösteriyor.