Anneler günü, babalar günü vb. özel günleri dışında olmasını istediğiniz bir gün nedir?

Anneler günü, babalar günü vb. özel günleri dışında olmasını istediğiniz bir gün nedir?

bence uyuma günü yapılmalı en iyisi yani tatil olsun yeter

Filologlara özel bir gün yapsınlar onların da günü olsun :slight_smile:

anneler günü var babalar günü var niye evlat günleri yok

Mutluluk günü olması gerekiyor insanlar birbirini mutlu etmesi için . ufak hediyeler alınan bir gün.

dünya yeme günü olsa tüm yemek satan yerler bedava olsa çok güzel olabilir :joy:

Bence dostluk günü de olmalı. Çünkü onlarında en az aile ve sevgili kadar önemi var.

bence yanlızlar günüde olmalı yılda bir gün biz yanlızlar da dışlanmamalıyız

Su devirde her şeyin bir günü var ama ben öğrenciler günü olmasını isterdim.

Anneler babalar günü veya herhangi bir özel gün olması çok güzel bir şey Ama keşke öğrenciler gününde olsaydı ben öğrenciler gününde olmasını isterdim.

Hayvanlar günü olsa keşke o gün herkes kapısının önüne bir kap mama ve su bıraksa ve bu gelenek haline gelse süper olur.

anneler günü diye bir şey yoktur bunu kafanıza sokun. annelerin günü herzamandır çünkü

Yeterince özel günler oluyor daha fazlasına gerek yok bence :joy:

Sinema/Film günü olsaydı o güne özel tüm sinemalar ücretsiz güzel olurdu ya da Sosyalleşme günü olsaydı o gün boyunca internet kullanılamasaydı ve insanlar eskiden olduğu gibi birlikte vakit geçirseydi çok güzel olurdu.

Mutluluk günü 20 Mart’ta kutlanıyor.

Dostluk günü 29 Kasım’da kutlanıyor.

Yanlızlar günü benzeri bir gün var. Ama sadece Çin’de 11 Kasım’da kutlanıyor.

, Öğrenciler günü 17 Kasım’da kutlanıyor.

Hayvanlar günü ya da Hayvanları Koruma günü 4 Ekim’de kutlanıyor.

Aslında her gün özel bir gün ama çok fazla özel gün olduğu için hiç kimse tüm günleri kutlamakla uğraşmak istemez. Zaten çoğunluğunun adını bile bilmiyoruz.

Mesela kardeşler günü olabilir. O gün herkes kardeşine hediye alabilir. Bunu çeşitlendirmek gerekirse kuzen abla falan böyle böyle gider. Çeşitlendirmek güzel olur.

İnsanlık günü olabilir. Lazım olduğunu düşünüyorum. Çünkü kendimizi hatırlamamız gerekiyor.

Sevgilisizler günüde olmalı bence her gün var sevgililer günü varken neden sevgilisizler günüde yok adaletsizlik bence :smiley:

. Sevgi saygılar günü herkes tanımadığı birisine hediye alsaydı benzeri gibi birşey güzel olurdu. Kimsenin kimseyi kırmadığı bir gün .olsa süper olabilirdi.

Aşk günü olabilir o günde herkes kendine göre birini bulur

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı fakat hiçbir aile çocuğuna hediye almıyo hediye alınmasını isterdim.