Anneler Günü'nde en güzel hediye nedir?

Anneler Günü’nde annene alacağın en güzel hediye ne olur?

Evin eşya ihtiyacına göre bir şey alırdım. Evde bulunmayan bir şey almak hediyeyi daha değerli kıldığı kanaatindeyim.Eğer ki evde her şey tam ise bu durumda çicek, altın içeren ürünler tarzında hediyeler düşünülebilir.

En güzel hediye; elini öpmek ve uzun uzun sarılıp anneler gününü kutlamak sanırım. Tabii, boş gitmemek de şart, güzel bir orkide çiçeği, annemin duygulanmasına ve mutlu olmasına yeterli olacaktır.

Anneler gününde öyle pahalı , şatafatlı hediyeler yerine verilecek en güzel hediye onu sevdiğiniz söylemek ve dev bir sarılmak en güzel hediye olacaktır . diğer yandanda alacağınız maddi bir hediye de olabilir .

Anneler günü bence boş şey.Yabancıların ürün satmak için icat ettiği şeyler.Annelere gereken sevgi ve saygı sadece anneler gününde değil ölene kadar göstermek lazımdır.Dinimiz bize bu konu da güzel öğütler vermiştir.Diye düşünüyorum.

Anneler Gününde en güzel hediye olarak annelerimizin ihtiyacı olan bir mutfak eşyası alabiliriz onu sevindirebiliriz.

En güzel hediye yapabiliyosanız yanında olmak bence

Anneler gününde en güzel hediye evlat sevgisidir. Bir anne daha ne isteyebilir ki?

Anneler gününde en güzel hediyeler. Eve mutfak takımı,cam takımı,porselen takımı, çiçek,gül,vazo,kolye,küpe ve bileklik gibi bunlar annelerimize alabiliriz. Annelerimiz her zaman her hediyeyi beğenmekte ve mutlu olmaktadır.

Ben anneme hiç hediye almadım. Şimdiye kadar almadığım için de pişman değilim çünkü bir anneye değer vermek istiyorsanız onunla arkadaş olun, Onunla beraber ev işlerini yapın ,onu sevin , onu üzmeyin ve saygı gösterin bunlar en güzel hediyelerdir .

Anneme anneler gününden bir kaç gün önce bir şeye ihtiyacı olup olmadığını sorarım.Eğer istediği bir şey yoksa kendi kafama göre çiçek,ev eşyası,yenilebilir çiçek tarzı hediyeler alırım.İstediği bir şey olursa onu alırım.Ama emin olun en güzel hediye ona kocaman sarılmak.

Anneler gününde annenize vereceğiniz en güzel hediye ona vereceğiniz sevginizdir. Annelerin hiç biri aman anneler günüymüş bana su hediye gelsin bu hediye gelsin diye beklentiye girmez bir telefon acın bir halini hatrini sorun bir sarılın ona yeter

Anneler günü en güzel hediyesi hayırlı bir evlat oluşundur. Ne bir çiçek ne başka birsey.

bence en güzel zarif bi yüzük annem yüzüğü çok seviyor parmakları küçük olduğu içinde takamıyor bazen o yüzden hep yüzüklerde içi kalır

O gün bence sabah ilk uyandığında onu ne kadar sevdiğinizi söyleyebilirsiniz, onun için o gün daha anlamlı olduğunu daha da hissettirmek için sebepler bulup mutlu edebiliriz. Melek onlar en ufak bir şeye bile mutlu olurlar Emin’im ki.

Annenizin dizlerinde uyumak, anneniize iş yaptırmamak gibi şeyler diyeeğim ama. o günün anlam ve öneminden bunları yapmaktansa hiç yapmamak daha iyidir. her zaman bunları yapar iseniz şayet asıl o zaman anneler gününü annenize yaşatmaya hak kazanmış gibi olursunuz.

Anneler günü, babalar, sevgililer günü diye bir şey yoktur. Hepsi dış mihrakların uydurduğu saçma sapan bir şeydir.
Annene hediye alacak isen her gün alabilirsin. En güzel hediye de ona olan varlığım zaten. :slight_smile: Yanına da bir demet gül.

Bence anneler gününde en güzel hediye anneze o günde yanında olmasıdır çünkü anneler en çok da sevgiye muhtaç bir hül gibidir yani önemli olan hediye değil o mutlu gününde annenizin yanında olmanizdir

baba

Ben zaten anneme en güzel hediyeyim. Daha şahane bir hediye arasam da bulamam.