Antalya da bir bina da cinler ve periler olduğu haberi dogru mu sizce?

Okuduğum bir habere göre Antalya da bir bina cin ve perili olduğu için kiraya verilemiyor muş,sizce doğru olabilir mi?Böyle haberlere inanmalımı yız?

antalyada yaşadığımdan biliyorum,binayı tutan işyerleri ve aileler çok kısa sürede ayrılıyor.büyük ihtimal karşısında mezarlık olduğundan dogru olabilir.

evet öyleymiş işyerlerindeki eşyalar yerlere düşüyormuş falan…

Her ilde boyle evler vardir aslinda . Bence o evin kiraya verilmesini istemeyen insanlarin uydurduğu yalanlardir.Bir nevi şehir efsanesine dönüşmüş.

Olabilir sonuçta cin dediğimiz varlık dünyada olan bir şey.

Olabilir de olmayabilir de ikiside mümkün çünkü 3 harfliler vardır.

Nereymiş orası gidip bi selam vereyim cin reyizlere

Evet sahilde çok oluyorlar sarışın ve beyaz tenliler genellikle

bana göre inanmamalıyız görenlerde gerçekten var ama her önüne gelen de göremez ve her gördüm diyenede inanılmaz

Doğru olabilir sosyal medayada da paylasiliyo ben olduklarina inanıyorum

Mezarlıkla alakası yok. Mezardaki insanlar neden öyle bişey yapsınlar ki. Cinler olabilir. Cin diye bişey var. Şöyle de bir var. Ayetel kürsü okunan bir yerde cin filan olamaz.

Doğru olabilir.Ben cinlere inanan bir insanım.Belkide aldatmacadır.

Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz halâ böyle şeylere inanan var mı cidden

Perilere inanmıyorum. Ama kuranda da cin suresi olarak geçen cinlerin varlığına inanıyorum.

evet öylemiş herkes yakında binayı boşaltı diye düşünüyorum

Ben kesinlikle inanırım boş binaları sahiplendiklerini duymuştum onları uzaklaştırmak için felak nas ayetel kürsi okunmalı faydası olur

Periler değil ama cinler varlar. Eh, birileri zamanında çok uğraşmış ve çağırmışsa neden olmasın; gelmişlerdir illaki. Böyle haberlerin doğruluk payı var. Maalesef hala günümüzde büyü yapan “beyin yoksunu” insanlar mevcut. Kusura bakmayın ama büyüye meraklıysa cinler de dadanır. Allahtan her binada böyle şeyler yok. Şu büyü işlerini de artık bıraksınlar ya, cezası falan olmalı bunların… Akıl sağlığı bozulur insanın ya, bu kadar canlarını tehlikeye atmaya meraklı mı bu insanlar, bazen aklım almıyor…

İnsanların uydurduğu bir şey. Sık sık ülkemizde böyle konularla gündem olan illerimiz oluyor. Ben elbette zerre kadar inanmıyorum.