Antalya’da Konyaaltı plajında dalga sörfü

Değişen hava ve artan rüzgarla birlikte dünyaca ünlü Konyaaltı plajında Dalga boyları oldukça yükseldi. Bunu fırsat bilen sörf düşkünleri dalgalarla sörf yaptı.
image">image

cidden çok kıskandığım bir spor kesinlikle yapmak istiyorum umarım bir gün hayallerime ulaşırım

Nasip olur mu be dediğim aktivitelerden biri. Denge ile ilgili işleri seviyorum

Nasip olur mu be dediğim aktivitelerden biri. Denge ile ilgili işleri seviyorum

Valla yaşıyorlar bu hayatı . Çok güzel bir görüntü. Ben de yapmak isterdim açıkçası .

Su korkum olmasa en çok yapmak istediğim şeyler arasındadır.

Sörf yapmak ne kadar eğlenceli gözükse de çok zor o dengeyi sağlamak. Umarım bende birgün yapabilirim.

Ne güzel denizin keyfini bu seferde sörfcüler çıkarmış. Antalya plajı gerçekten güzel biyer

Çok güzel görünüyor, özellikle salgın döneminde böyle aktiviteler yapmaya fırsat bulabilen insanlara epey özeniyorum.

bizim burada sörf yaygın değil yani eğer ben denk gelsem kalkar giderim. hem çok tehlikeli hem de eğlenceli değil bana göre. yani bu durumda bile denize girilmesi ne bileyim.

Dalga sörfü dünyanın en eğlenceli aktivitelerinden biri bence umarım bir gün bize de nasip olur

Sörf yapmak gerçekten çok eğlenceli ve çok aksiyonlu bir aktivitedir. Böyle spor dallarına daha fazla özen göstermemiz gerekir.

hepimizin bi orda olası geldi ya bende çok isterim yapmayı korona biterde eski günlerimize dönebilirsek inşallahhh

Hocam nasıl bir kafa yaşıyorsunuz? O soğukta denize girmeyi nasıl başardınız?

valla buralarda hala denize giriliyor. Şu an biz evde karantinadayız ama sahilde turistler yüzüyor. Bende marttan kasıma kadar girebiliyorum.
su havadan daha sıcak olur. Mesele sudan çıkmak :sweat_smile:

Keşke bizde gidip yapabilsek çok güzel bir aktivite.Tabi dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor bunu da unutmamak lazım.