Antalya'da skandal olay: Kargo görevlisi otizmli çocuğu dövdü!

">
Antalya'da evinin önünde top oynayan çocuğa kargo görevlisi saldırdı.İddaya göre otizimli çocuk kargo görevlisinin fotoğrafını çekmiş.Ardından kargo görevlisi otizimli çocuğa saldırıp kaçmış.Aile polis karakoluna gidip kargo görevlisinden şikayetçi olmuş.

Ya çektiyse çekmiş bir fotoğraf çekti diye otizmli bir çocuk gerçi otizmli olmasınada gerek yok bir çocuk bu yüzden dövülür mü ? bu nasıl vicdan bu nasıl merhamet insanlar çıldırmış artık

Terbiyesiz adam ,çocuğa zarar vermek ayrı vicdansızlık engelli bir çocuğa şiddet uygulamak ayrı bir vicdansızlık .

Bu insanların aklında zoru var. Hasta bir küçük çocuğu dövmek ne demek ya. Hasta olmasa bile el kalmamalı küçük çocuklara.

Haberi görmüştüm herkesin gücü zayıflara yetiyor, bunu yapan adama vereceksin 6 ay hapis bak bakalım bir daha yapıyor mu

Yani olmalı bencede çünkü daha bir çocuğa şiddet uygulamak ne demek ya cezasını da çekmeli diye düşünüyorum.

Aynı muameleyi ona da yapmak lazım.Ne yaşattığını görmesi lazım hissetmesi lazım.

Niye bu kadar sinirleniyor tamam fotograftan rahatsız olunduysa rica edilebilirdi. Niye hemen dayağa başvuruluyor.

Yani bu ülkede herşey var neye şaşırıyorsunuz kadına şiddet desen var, çocuk istismarı vb. Birçok durum var yapacak birşeyimiz de yok

Lise de psikoloji dersi gördüğümüzde bir kavram vardır “Alışma” “duyarsızlaşma” evet işte bunlar tam olarak. Bizler artık alıştık bize sıradan geliyor dimi ölüm haberleri, şiddet, kavga…

Hiç mi vicdanı sızlamamış hiç mi düşünmemiş.Çocuğu otizimli çocuğu dövmek nasıl bir vicdansızlık nasıl bir caniliktir.

Küçücük çocuk hiç mi vicdan merhamet yok ya. Yazıklar olsun. ALLAH yanına koymasın inşallah.

İnsanlar neden hemen saldırıya geçer anlaşılır değil.Birde rahatsız, daha çok şefkat göstermemiz gereken çoçuğa akıl almıyor.En kısa zamanda yakalanıp hak ettiği cezayı alır.

Hasta bir kişiye saldirmanin yasalarca cezasını artırmak gerekiyor sanırım bunun gibi kişileri caydırmak için

• Kargocu kim bilir neye sinirliydi? Hırsını otizmli çocuktan çıkardı. Şiddet her şeyi çözmez. Kargocu da büyük ihtimalle yarın, bir gün serbest bırakılır.
  • _Bu olayın şöyle bir yanı var. O aile otizmli çocuğu evlerinin önü olsa bile nasıl böyle bırakabiliyor? Hiç mi çocuğun yanında duracak bir birey yok?_
  • yani bir fotoğraf için bu şekilde bir davranış çok yanlış. oysa aileye gidip uygun dille konuşup olanı biteni anlatsaydı olay bu kadar büyümezdi. yazık ya.

Gereken ceza verilmeli. Kendi gibi birine şiddet uygulayabiliyormu gücü küçücük çocuğa yetmiş.

Bu haberi görmüştüm çok üzüldüm. Anne “ben çocuğumu topluma karıştırmak isterken şimdi Daha çok korkuyor” diye isyan etmiş. :frowning:

Adama gereken ceza verilmeli, nasıl bir caniliktir ki bir çocuğa saldırabiliyor ve bu çocuk hasta

Belki çocuk fotoğraf çekerken Bunun bilincinde olmayabilir. kargocu da bundan rahatsız olabilir. fakat bu onu şiddete başvuracak kadar ileri götürmemeliydi. Çünkü hiçbir insan şiddeti hak etmez. Hele ki 1 Çocuk ise asla! Bence Kargocu cezasını çekmelidir.