Aptis Nedir? Ne İşe Yarar?

Aptis Nedir? Ne İşe Yarar?

Aptis hakkında bilgi veriniz…

Aptis, bir kurumun çalışanlarının İngilizce seviyesini ölçmek ve kurumun eğitim seviyesini geliştirmek için kolaylıkla erişilebilen bir dil sınavıdır. Sınav içeriği, dil bilgisi, kelime bilgisi ve konuşma bilgisidir.
Aptis sınavında katılımcıların İngilizce bilgileri A-1 - C seviyesine kadar ölçülebilir.

Aptis İngilizce dil seviyesini doğru bir şekilde ölçmeniz sağlıyor.Bunun sayesinde işgücü ve eğtiminizin işe alımda size yardımcı olması kolaylaşır.

Aptis bir tür sınavdır ve kişilerin İngilizce gramer, kelime ve telaffuz seviyelerini ölçmeye yarar ve işe alım, işgücü gelişimi ve eğitimi ihtiyaçlarınız hakkında daha iyi kararlar almanıza yardım eder. Hangi seviyede olduğumuzu biliriz. Dil kursları da bu yöntemi kullanır.

Aptis sınavdır ve bu sınav İngilizce seviyesini ölçer. Grammer soruları ve normal sınav gibi fakat ingilizcd ölçme sınavıdır. Bu sınavın olmasını sağlayarak iş gücünü arttırır. Ve is imkani sağlar.

bi tür sınavdır Aptis, organizasyonunuzun İngilizce dil seviyesini güvenilir ve doğru bir biçimde ölçmenizi sağlar ve bu sayede işe alım, işgücü gelişimi ve eğitimi ihtiyaçlarınız hakkında daha iyi kararlar almanıza yardımcı olur

Aptis bir kurumun İngilizce dik seviyesini güvenilir ve doğru bir biçimde ölçmeyi sağlayan bir sınavdır.