Ara verilen ilişkide başkalarıyla görüşmek aldatma sayılır mı?

Ara verilen ilişkide başkalarıyla görüşmek aldatma sayılır mı?

">

Hayır sayılmaz. Ara vermek demek ayrılmanın başka ismi. O yüzden kişi kendisini sıkıntıya sokmamalı.

her şey düşüncededir. Kalp hala ondayken ki tamamen bitirme kararı da alınmamışsa bence aldatmaktır. Aldatmak sadece fiziksel bir eylem değildir. Sadakat meselesidir.

ara verilen ilişkide başkalarıyla görüşmek tabikide sevgili anlamında konuşuyor anız aldatma sayılır ilişki tamamen bitmeden konuşulmaz

Ara verilse bile ilişki tamamen bitmemiş sayıldığından kalbinde biri varken bir başkası ile konuşmak aldatmak sayılır.

Ara vermek bir ilişkinin bittiğinin göstergesi değildir ancak ilişki bitirilir bir başkasıyla görüşülür.

Tam aldatmak sayılmaz diye düşünüyorum. Çünkü diğer kişiyi hayatından çıkarsan da kalbimiz hala ondaysa ve yeni insanlarla sadece tanışıp arkadaş oluyorsak bu aldatma değildir.

Eğer ilişkinize ara verdiyseniz o seni sen onu hala seviyorsan seviyorken yaptıysanız aldatma sayılır ama sevmiyorsan ve ara verdiyseniz sayılmaz

İlişkiye ara vermek demek tekrar barışmak anlamındadır , bu nedenle aldatmak sayılıyor bana göre.

Bence aldatmadır. Sonuçta bitmemiş sadece ara verilmiş, ara verilmesi de bana saçma geliyor da zaten sevmiyorsan bitir

İlişkiye ara verilmiş yani bitmemiş bu yüzden aldatma sayılıyor bana göre .

Ara vermek bir bakıma ilişkinin bitmesi demektir zaten. Aldatma falan sayılmaz.

Ara vermek başkaları ile denemek anlamına geliyorsa hayır fakat bence ara vermek iki tarafın sakinleşmesi ve ilişkileri hakkında düşünmesi anlamına geliyor. Diğer türlü hepten ayrılınırdı zaten.

Nasıl bir ara vermek ilişki üzerine düşünmek bir karar vermek mi yoksa tamamen ayrılmak mı eğer tamamen ayrılmak ise orada bir aldatma yoktur

Ara vermek ya ayrılırsın ya da bırakmazsın bu olay böyledir ayrılırsın başkalarıyla konuşursun ama flört olmayacak konuştuğun kişi sadece arkadaş olursan neden sıkıntı olsun buna aldatma denmez

ilişki tamamen bitmediği için sayılır. İlla başkasıyla görüşmek istiyorsanız ayrılmalısınız.

ilişkilerde ara veriyorum demek. Ilişkinin son noktasına gelmiştir. Fakat daha ayrılmamış başkası ile görüşmek aldatmak sayılar.

Bence ara verilen ilişkide başkaları ile görüşmek aldatma sayılır çünkü ara verilen ilişki tam bitmemiştir bitse zaten ayrılık denirdi yani ara verilen ilişkide başkaları ile görüşmek aldatmaya girer.

Başkalarıyla görüşecekse ara vermek yerine ayrılmak gerekir bana göre bu da aldatmaya girer hala bir şeyler var çünkü.

Sayılır, ara vermek kendini toparlama ve yeniden ilişkiye düzenli bir yolda girme dönemidir.