Arazi sulama tartışması kötü bitti

İki aile arasında çıkan arazi sulama kavgasında aileden biri tüfekle vurulup olay yerinde yaşamını yitirirken diğer kişi jandarma tarafından gözaltına alındı. Olay yerine sağlık ekipleri tarafından yapılan ugraslar sonucunda baba oğul hayatını kaybetti.
">

Allah rahmet eylesin ölenlerin mekanı cennet olsun. Buna sebep olanlar cezalarını çeker umarım.

İnsanlar neden dünyada kalan dünya malı için neden birbirlerine zararlar verirler.Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabırlar versin.

Böyle Dünya malı için kavga etmek hiç güzel birşey değil. Kötü bir durum gerçekten.

Bizim Türk milletimizin Gözü hiçbir zaman doymaz, yani hepsi olmasa da birçok kişi paylaşmayı bilmez sadece her şeyin onların olmasını ister. Bu yüzden de böyle olaylar çıkıyor. Tarla, arazi sulama, kedi-köpek için bile çok kötü kavgalar çıkarıyorlar. Ne önünü düşünüyorlar, ne de arkasını düşünüyorlar, böyle olayları çıkarıp bir taraf toprağa Bir tarafta hapishaneye düşer. Bu cehalet hiçbir zaman Türkiye’de biteceğini sanmıyorum. Allah herkese akıl fikir versin. Hani insan ne diyebilir ki İnsanoğlu hiçbir zaman dünya malına doymuyor. Bu olayda ölenlere Allah rahmet eylesin Yakınlarına da sabır versin.

İnsan canının hiç değeri kalmamış çok yazık. Toprak, mal, para daha değerli hale gelmiş.

Ahir zamanda insan canı değersiz sayılmaya başlandı. Allah rahmet eylesin hepsine.

Bu kadar basit bir şeyden ölmek gerçekten ilginç. Buna benzer şeyler maalesef duyuyoruz.

Bir dünya malı için insanlar birbirini katlediyor. Bu dünyada olan bu dünyada kalır. İnsan canının değeri tarladan daha değersiz olmamalı olamaz da.

İnsanların akıl tutulması yaşadığını görmek gerçekten çok üzücü bir şey. Ancak Gerçekten anlaması zor insanları. Nasıl içerlediyse kanlı tüfekli kavgaya dönüşebiliyor olay.

Dünya malı dünyada kalır ah insanoğlu bir idrak etse …

Bir tarla davasına 2 kişinin hayatını kaybetmesi ve şüpheli kişinin katil damgası yiyerek ömrünü hapishane köşelerinde tüketmesine değer mi? Bu nasıl bir cahillik

Bu cahilliğe sahip insanların ölmesinden ziyade geride bakmakla yükümlü olduğu kişiler için daha çok üzüldüm.

Ölen kişiye Allah rahmet eylesin, Allah ailesine ve yakınlarına sabır versin. Bunu yapan kiside inşallah cezasını çeker.

Yahu ne olacaktı biri işini bitirince diğeri sulasaydı ne olurdu? İki kişi baba ve oğul bir su yüzünden öldü. Değdi mi acaba şimdi o tarlayı önce sulama hakkına erişmesi.

Bu ülkede neden idam olmalı sorusunun cevabıdır bu olay böyle kolaylıkla insanı öldürüyorsa birisi direk idam edilmeli.

su ya. sudan bol ne var abi. bekleseydiniz az bir şey sabır yahu. bu kadar mı tahammülsüzsünüz? nasıl insanalara dönştünüz siz? yeter cidden. neden herkes birbirini öldürüyor? bunun cezasını hem bu dünyada hem diğer dünyada çekmeye değer mi? bir su içn olanlara bakın . insanın aklı almıyor artık. umarım uzun süre çıkamaz içeriden. ama bunlar 20 yıl yatsa da çıkınca aynı bokları yaparlar. insanlar değişmez.

insanların ne sabrı ne birşeyi kaldı tamam ama bu kadarda deil ayıp artık bunlar ciden

Insanlar ne kadar saçma sapan şeyler için birbirine zarar veriyorlar amaç ne