Ardahan buz kesti.

Ardahan buz kesti. Oluşan sarkıt boyları 5 metreyi buldu .

Umarım Ardahan’da yaşayan durumu olmayan insanlarımız için her türlü imkan sağlanmıştır. Aksi takdirde çok zor bir kış Ardahan’ı bekliyor. Kimse aç, açıkta kalmaz tek temennim budur.

İnşallah yetkililer oradaki yaşlı hasta ve yoksul durumdaki insanlara yardım etmişlerdir yada bir önlem almışlardır

son derece dikkatli olunuz her yerde her alanda Allah yardımcınız olsun

yavaş yavaş havalarda normale dönmeye başladı bizde şaşırıyoduk niye yağmur yağmıyor niye hala sıcak diye yavaşca normale dönüyoruz

Kışın çetin geçtiği yerler çok zor özellikle yaşlılar,ekonomik sıkıntı çekenler için.Umarım gereken yardımlar yapılır.

Doğuda en azından kar var batı şuan myıs ayı gibi sıcak 2 yıldır kar bile yapmadı buraya çok enteresan gerçekten. Soğuğa hasret kaldık.

Doğuda en azından kar var batı şuan myıs ayı gibi sıcak 2 yıldır kar bile yapmadı buraya çok enteresan gerçekten. Soğuğa hasret kaldık.

Şu soğuklar keşke iç kesimlere gelse de kar ve yağmurda görsek. Bu gidişle bir sonraki yaz aylarında su arıcaz

Güzel haber bence geçen sene ile bu senenin sıcaklığını karşılaştıran bir harita var atacaktım ama bulamadım. Küresel ısınma sebebiyle sanırım bu sene geçen seneye göre çok daha sıcaktı ne kadar soğuk olursa dünya adına o kadar iyi diye düşünüyorum

Umarım Ardahan’da yaşayanlar için hayatlarını olumsuz etkileyecek bir gelişme değildir. Ancak doğru düzgün kışı yaşayan bir tek Kuzeydoğu bölgemiz kaldı anlaşılan diğer her yer bahardan kalma.

Umarım çığ heyelan gibi olaylar baslarına gelmez en büyük temmenimiz budur.

Heyt maşallah. Burada hava 18 derece şaka gibi bir olay. Karın varlığını özledik.

Alllah dışarda kalanların yardımcısı olsun. Hayvanlar için su ve yemek koymayı unutmayalım. Ocak ayındayız bazı yerler yazdan günler yaşıyor. Bazı yerler donmaya başlamış.

Soğuk hava o bölgeler için bir yaşam tarzı. Bölgenin fauna ve florası da buna göre kurulu olduğu için sıkıntı olmaz. Ancak modern hayat soğuk havaları pek sevmez.

İnsanların dışarı da gezerken çok dikkatli olmaları lazım ama Ardahan yerlileri bu duruma zaten alışkındır diye düşünüyorum .

Şu soğuk ne zaman İstanbul’a gelecek.Hava ocak ayında olmamıza rağmen sıcak.

kuredrk ısınmadan etkilenmemek dileğiyle Ardahan inşallah eskisi gibi olur eski iklim

kuredrk ısınmadan etkilenmemek dileğiyle Ardahan inşallah eskisi gibi olur eski iklim