Arka sokaklar dizisinin bu kadar uzun süre izlenme nedeni nedir?

Arka sokaklar dizisi yıllardır ekranda , dizinin bu kadar uzun süre ekranlarda kalmasının sırrı nedir ?

arka sokaklardaki karakterler gerçekten çok iyi oturmuş karakterler ve sürekli bir olay değişmesi ilgi çekici yapıyor

Yaşanılan olayların gerçek hayattan alınmış olması zaten gazete haberlerinden alındığı söylenilmişti. Bir de başrol oyuncularının duyguyu karşı tarafa iyi vermeleri.

Öncelikle sağlam bir senaryo ve sağlam ekip bu arada konusunda bayağı ilgi çekici.

Dizinin konusu insanı sıkmıyor maceralı ve gerçek hayatımıza dair yaşantımıza ait şeyler işlendiği için izleyici sıkılmayıp bu kadar beğenilip uzun sürmüştür bence.

Türkiye televizyonlarında polisiye diziler çoğu zaman rağbet görmüştür. hem polisiye hem de komediyi ele aldığı için ve olaylar düzenli bir seyir halinde ilerlediği için olabilir.

Arka Sokaklar dizisi çok izlendiği için bu kadar ekranlarda kaldı. Çünkü genellikle konuları insanın canını sıkmıyor, bir bölümü defalarca insan izlese de bile sıkılmaz, bunun içinde insanlar çok izliyor, izlediği içinde yıllardır devam ediyor.

Aile içi olaylar ve gündelik olayların anlatılması insanları bu diziyi izlemek için bir neden olmuştur.

Genel dizilerde aşk olaylarına çok yer verildiği için insanlar sıkıldı artık, arka sokaklar gibi dizilerde tam tersi olduğu için izleniyor bence.

Konusu diğer dizilere göre farklı ve sürükleyici bir konuya sahip. Bundan dolayı bu kadar uzun sürüyor olabilir.

Polisiye bir dizi ve yaşamımızdan bir çok kesit ve olaylar veriliyor, maceralı, oyuncular başarılı ve işlerini iyi yapıyor izlerken sıkılmıyoruz artık içimizden biri gibi oldular o kadar alıştık yıllardır. Senaryosu iyi,oturmuş bir düzen mevcut. Belli kemik bir kitlesi var artık her şekilde izleniyor.

Bence güzel ve kaliteli olduğundan dolayı olabilir çünkü aksiyon dolu olması insanlara heyecan ve merak uyandırıyor ve bu sayede izlenme oranı artıyor genelde izleyiciler hep erkek oluyor aksiyon macera dizilerini erkekler çok sever.

sürekli konu buluyorlar ve daha çok çalışıyorlar ama çok kötü sahleleride var mesela benim babam polis orbay arka sokaklar dizisini hiç sevmez çünkü gerçeği yansıtmıyor

Bu tarz diziler genelde başı sonu olmaz. Amerikan yapımı uzun soluklu dizilerle aynı yöntemler kullanıldığı, seyirciyi baymadığı için izlenirler. Bu yüzden Arka sokaklar bitmez.

Türk kimligine yakindan etki edecek karakterler ve senaryolarla günümüze kadar devam etmiştir

arka sokaklar öyle bir şey ki insanı sürüklüyor insanın izledikçe izleyesi geliyor. tabi bunların başında oyuncu kadrosunun iyi olması geliyor. bir de kaç senelerdir çekilen bir dizi yediden yetmişe herkes izlemiştir bir defa .

eglenceli olması ve ailecek izlenbilcek dizi olması

Çünkü sürekli farklı ve ilgi çekici olaylar oluyor. Oyuncular çok başarılı. Bu sebeblerden ötürü hep izlenmeyi başarıyor.

Biz eğer toplumsal ve aile olarak bir filmi benimsedikse o film yıllarca izlenebiliyor insanlar gerçek olandan kendinden birşeyler bulabiliyor.

oyuncalar efsane ve konular gayet günümüzde olan şeylerden ibaret