Arkadaşla uzun zamandan sonra ilk buluşmada neler yapılabilir?

Arkadaşla uzun zamandan sonra ilk buluşmada neler yapılabilir?

Güzel bir yerde oturup eski günlerdeki anılar tazelenebilir.Bir yerlere gezmeye gidilebilir.

Bol bol gezilir, yeni yerler keşfedilir, evde film izlenebilir, yemek yapılabilir beraber.

Gezmeye çıkılabilir sonrasında bir kafede oturup konuşulabilir, yemek yenebilir.

Bence dağ tepe dolaşmaya çıkılmalı. Doğa ya gitmeliler. Piknik yapılabilir. Açık havada yapılabilecek her türlü sosyal aktivite güzel olur bence. Kafeler falan bence yine kapalı alan. Uzak dursunlar.

arkadaşla uzun zamandan sonra buluşursak şehrin her yerini gezeriz eğleniriz lunapark sinema her aktiviteyi yaparız

Uzun zaman sonra buluşulacaksa demek ki anlatılacak çok şey birikmiş demektir. Bence oturup uzun uzun konuşulur

Ilk önce bir yerde oturup karşılıklı çay içilir, biraz sohbet ettikten sonra, şehrin güzel yerlerinde gezilebilir.

Önce sıkı sıkı sarılır, sonra saatlerce hasret gideririz. Gezerek zaman kaybetmem, geçen zaman hakkında bol bol konuşuruz.

Beraber oturup çay kahve içebilirsiniz.Onun haricinde bişeyler yiyebilirsiniz.Son olarak beraber gezebilirsiniz.

bence arkadaşları ile bol bol sohpet muhabbet edilmeli dertleşilmeli

Sohbet edecek konu oldukça biriktiğinden dolayı rahat muhabbet edilecek ortamlara gidilip çay kahve eşliğinde zaman geçilebilir.

Bol bol eski günlerden konuşabilir. Bir yerde çay, kahve içebilirsiniz. Hava güzelse lunapark, piknik, plaja yüzmeye, oyun oynamaya gidebilirsiniz. Yemek yiyebilirsiniz.

Dağ, bayır, deniz kenarı artık hangisini tercih ederseniz samimi bir piknik havasında bir şeyler yiyip sohbet etmek iyi olur diye düşünüyorum.

Kafe vs. Yerlere gidilebilir. Evde buluşup oyun oynanabilir. Birlikte yemek yapılabilir.

Güzel bir mekana gidip çay kahve veya bira eşliğinde buluşulmadığı zamanlardaki yapılanlar ve hayattaki yenilikler konuşulup muhabbet edilmelidir bence.

Güvenlikli olduğu sürece ormanda pasta çay için aşırı keyiflidir tavsiye edilir

Kesinlikle iskender yemeye gidilmelidir; yani ben arkadaşımla uzun süre görüşmesem buluşacak olsak beni oraya götürse çok mutlu olurdum diye düşünüyorum.

eski konulardan konuşarak eskiler yad edilerek hasret giderilir.

Şöyle oturup eskilerden konuşmak gerçekten çok iyi gelecketir .