Arkadaşlar sitede kimin parası ne kadar oldu

Pamuk eller cebe sitede kazancın şuan ne durumda. Bayram arifesine kadar bir hedefiniz var mı? :sunglasses::sunglasses::hugs::hugs:

:joy::joy: valla şu anda 24 kuruş var bakalım bayrama kadar ne kadar yapabileceğiz

Ben susn cok yeniyim yeni basladim olursa paylasacm söz 15 kurusum var birikecek bakalim

aynen şöyle bi 50 lira birikse güzel olur ama çok az bi şekilde para kazanılıyor eğer bunun başka bi yolunu bilen varsa lütfen yazabilir mı böyle günlerce baya az kazanırız yani

Eğer birinin referansıyla gelseydiniz otomatikmen 3 tl ile başlardınız. Benim su an 3.8 tl var.

Benim referans linkim arkadaşlar,katılmak isteyen kişilere verebilirsiniz.
https://sorhadi.net/ref/izmit41

Yeni katıldım bende şuan için yok birikim olmasını istiyorum ek bir gelir olmasını

4.30 tl var şu an arkadaşlar.Eğer birisinin referans numarası ile kaydolduysanız 3 tl ile başlarsınız.Daha fazla kazanmak için de üyelik statünüzü yükseltmeniz gerekiyor.

0 kuruşum var fakirim daha yeni başladım

Ağa anlamıyorum ki dün üç soru cevapladım 3 lira geldi ondan sonra en az 10 soru cevaplamisimdir 50 kuruş oldu taktik verin nasıl arttırıriz

Önceliğiniz bu olmasın arkadaşlar girin keyifli güzel sorular sormaya çalışın, güzel cevaplar vermeye çalışın.Sonra bir şekilde para kazanırsınız sadece para odaklı girerseniz kendinizi zorlarsınız diğer türlü hem para kazanır, hemde güzel vakit geçirmiş olursunuz…

Var işte bir kaç tl

Benim şuan 30 tl var.

Youtubede Serdar diye bi adam var onun sayesinde buldum bu siteyi ve onun sayesinde üye olur olmaz 3 tl geldi umarım daha fazla katlar ve kolayca çekerim para çekmenin sorunsuz olduğu söyleniliyor umarım öyledir.

Çok zenginim. 14 Nisan’dan bu yana 5 TL’si referans kazancı olmak üzere 12.50 TL kazandım. Hepinizi paramla döverim. :rofl:

arkadaşlar buraya link atıcam burdan yeni başlar üye olursanız 3 tl ödülle başlarsınız. https://sorhadi.net/ref/berkayyil45

Sen benim parama bak. Kim kimi dövüyor. :joy::joy:

haha :smiley:
image">image

bahar candanmı profilindeki

hayır Aylin Coşkun. Sinsirella şarkısına çektiği klipteki hali. İsim annem de o klip.