Aşk insana gündelik hayatında ne kazandırır?

Aşk insana gündelik hayatında ne kazandırır sizce?

Aşk insana gündelik hayatında azim edip bir şeylere sahip olmayı kazandırır. Aşık olduğun kişi ile gelecek halleri kurduğundan çalışırsın boş durmazsın. Belki uykusuz olursun.

az uyursun, ama günlük hayatının büyük bir bölümü aşksız hayatını özlemekle geçer, telefonu eline almadan saatler geçirmeyi özlersin.

Güveni kazandırır.İnsanlara nasıl davranacağımızı öğreniriz.Dengesiz bir şekilde hareket etmeyiz.

Eğer ki yaşanan aşk,gerçek bir aşksa.Herşeyden önemlisi insana dost,arkadaş,sırdaş kısacası herşeyin olan bir insan kazandırır.Eğer ki yaşadığın aşk yalansa hiç birşey kazandırmaz tam tersine kaybettirir.

Eğer aşk bir ilişkiye döndüyse. Bir düzen kazandırır. Huzur mutluluk güzel anların paylaşarak çoğalmasını sağlar.

Aşk mutluluk verir bir ihtiyaçtır bir şey kazandırması gerekmiyor her şey maddiyat değildir, manevi şeylere de ihtiyacımız var

Güler yüz, öz güven, cesaret bunları kazanır insan kendini mutlu hisseder güçlü yenilmez tüm dünyayı karşısına alabilecekmiş gibi hisseder

sevildiğii hissetmek insanın mutluluğunu sağlar. sıkıcı işleri bile daha heyecanla yapmaya başlarr. bu yüzden aşk çok güzel bir şey üzüntüleride olsa kaçılmamalı.

sevildiğii hissetmek insanın mutluluğunu sağlar. sıkıcı işleri bile daha heyecanla yapmaya başlarr. bu yüzden aşk çok güzel bir şey üzüntüleride olsa kaçılmamalı.

bence aşk insanı düzene sokar.İnsan sevdiği için kendini düzene sokar.Ama tek taraflı aşk ise bu durumda insanın içini yer bitirir.

Aşk insana en büyük kazandırdığı şey birini sevmek bence onunla bir olmak sevmek sevilmek gerekir manevi yatta önemlidir

Gündelik ruhsal rahatlık mutluluk güven ve huzurun yanı sıra güç kuvvet verir.

Karşılıklı olan ve güzel giden bir ilişkiyse yani aşksa;bu sosyal hayatına da olumlu olarak yansır.İçinde kin nefret gibi kötü duyguları barındırmaz, çevresine karşı daha pozitif daha neşeli olur.

Aşk azmi arttırır . Evlenmek istiyorsun ama iş yok onun için seve seve iş ararsın . Güne onunla başladığın için mutlu olursun yaptığın her işte zevkle olduğu için verim alırsın . Sabredersin .

Zaaf kazandırır.

Aşk zaaftan başka bir şey değildir.

Aşk hiçbir şey kazandırmaz hatta kaybettirir.

Aşk gündelik hayatta çok yakın bir dost kazandırır. Sevilen kişi mutluluk verir. Psikolojik doyum sağlanır.

Daha pozitif biri olmanı sağlar. Kolay sinirlenmezsin daha anlayışlı, daha sevecen biri olursun.

Aşk insana gündelik hayatta ayrı bir sevinç ve motivasyon kaynağı yaratır. Onunla karşılaştığınızda dünyalar sizin olur. Eğer bu aşk karşılıklı ise hayatta bundan daha insana mutluluk veren birşey yoktur

Hayata daha güzel bir pencereden bakmamızı sağlar bence. Aşık olduğumuzda çiçekleri, hayvanları daha farklı bir gözle daha eşsiz görürüz. Tabii doğru insana aşık olduysak.